Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Végig nézitek ezt a videót?

Végig nézitek ezt a videót?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=lCpufxBhDTE


Én nem,többször elfordultam megtörölni a szemeim,ritka,érzelem megmozgató videó,semmi erőszak.

Tanulni lehet belőle.


2013. jún. 21. 17:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"olyan hogy kajálás után is odajön hozzám és ott fekszik az ölemben még a kaját is otthagyja hogy jöjjön utánam.:)"

Tehát hogy mennyire nem kötődnek az emberhez értem. :-)

2013. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
erre fel írtam hogy az enyémre ez nem igaz
2013. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
de ne nézzetek már hülyének muszáj mindenben a rosszat nézni? nem bunkóskodni akarok, hisz nem is ismerlek de könyörgöm értelmezzétek már előbb légyszíves a szöveget aztán kommentáljatok ;) de félre ne értsd nem akarok én bunkó lenni veled.
2013. júl. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem a rosszat néztem, egyáltalán nem akartam bunkó lenni, bocs ha esetleg az lettem volna de sztem nem voltam az, nademind1. Egyébként nem ítad hogy ez rád nem igaz csak leírtad hogy van két macskád az egyik ilyen a másik meg olyan. :-)
2013. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
semmi baj nehogy azt hidd hogy én megsértődtem. :)
2013. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!