Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kacsát vagy csirkét lehet...

Kacsát vagy csirkét lehet panelházban tartani?

Figyelt kérdés

Nagyon büdösek lennének? Sok gond lenne velük? Illetve mennyire érzenék jól magukat?


-Komolyan kérdezem,a viccelődésből nem kérek-



2013. júl. 8. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mennyire éreznék jól magukat....xdd természetesen úgy éreznék magukat mint egy tanyán
2013. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10 éve 1x vettem egy kis csibét 100ft-ért én itthon kb egy kiságynagyságú kartondobozban tartottam ott ki volt alakítva a helye kaja pia wc amikor nagyobb lett utána már ki-be repkedett a dobozból mindennap takarítva volt és nem volt büdös + nem szarta össze az egész lakást ,mert ha a dolgát akarta végezni akkor visszarepült a dobozába elvégezte utána megint kirepült székből nézte a tv-t , de miután megtanult kukorékolni + kiderült ,hogy kakas odaadtuk ismerősnek aki kertes házba lakott és ott éldegélt
2013. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát ezt azért kétlem..bár szerintem ha egész pici korától vennék magamhoz egyet a fent említett szárnyasok közül,szerintem alkalmazkodna.
2013. júl. 8. 23:33
 4/13 A kérdező kommentje:

Előbbi az első válaszolónak ment.

2.válaszoló:Értem, köszönöm szépen!

2013. júl. 8. 23:38
 5/13 anonim ***** válasza:

mi ugyan sorházban lakunk...ami kb ugyanaz, mint panel csak oldalra vannak az emeletek :DD


na szóval nekünk volt szobapipink. ő is fotelból vagy épp ölből tévézett bár nem volt szobatiszta de mindig a szőnyegre ment kaksizni (hát gondolhatod, hogy legnagyobb örömünkre...:D).


szerintem ha van felesleges egy szobád ahova tudsz betenni porfürdőnek valamiben port meg némi földet amit kapirgálhatnak, akkor egész boldog csibéid lesznek ^^ ha ez nincs akkor is csak hát ugye nekik a legjobb a kapirgálás és porfürdő de ezek nélkül is kivitelezhető :)

2013. júl. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
egyébként ha takarítasz és nem hangosak szerintem nem lesz velük gond...bár elég hangosan tojnak tojást a csibék és a kakas se halk bár azt meg meg lehet főzni :D
2013. júl. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:DD Köszönöm, de már letettem róla,valahol jobb ha ott van, ahol tényleg tud kapirgálni meg minden, mag anyám sem nagyon díjazza az ötletet, szóval:/
2013. júl. 11. 15:38
 8/13 izomszörp ***** válasza:

Jóbarátokból vetted az ötletet? :D


De viccet félre,nekem is volt ilyen ismerősöm aki csirkét tartott otthon.

Azt mondta nem volt gond vele soha :)

2013. júl. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt bent csirkénk, napos korától fogva mi neveltük, velünk aludt, nagyon okos volt, de a szobatisztaságra nem lehet megtanítani...
2013. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a lakótelepen, erkélyen volt, hogy tartottak kakast, néhány ilyen eset előfordult. Kakaskukorékolásra lehetett ébredni, mintha falun lett volna az ember...De nem sokáig, mert utána nyilván levágták vagy vidékre vitték.

Meg, még régen, ezt egy környéken lakó ismerősöm mesélte, hogy kacsát tartott a házukban valaki, volt, hogy levitték sétálni, ott totyogott utánuk, kedvencként tarthatták, mert egy jó ideig megvolt.

Ahol van erkély, ki lehet éppenséggel alakítani neki egy kuckót, meg homokot alá, hogy kapirgálhasson és bele tudjon piszkítani.

2013. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!