Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Asztgondolom hogy a kutyámat...

Asztgondolom hogy a kutyámat leöntöték akumlatorsaval a szomszedok mit tehettek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 23:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

"mert asztmonta az egyik hohy véletlenul rá önttöték szerintem elfog pusztulni nem-e?"

A helyzetet elnézve... De-e!

Nem is értem, komolyan. Egyre hülyébbek az emberek, nekem ilyenkor eszembe nem jutna ilyen értelmetlen kérdést kiírni, rohannék vele az orvoshoz. Nem tudnék leülni a géphez vagy telefonról az orvos számának tárcsázása helyett netezni.

Lehet, hogy valami kölyök írta ki a kérdést, aki azt remélte erre sok választ fog kapni és nem tud már mit kezdeni magával a nyári szünetben.

És ez még a jobbik eset lenne...

2013. aug. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én kutyámmal történne ilyen nem haboznék rögtön szaladtam volna az orvoshoz...
2013. aug. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ahelyett hogy rohannál vele az orvoshoz, inkább netezel, akkor meg fog vakulni. Minimum.
2013. aug. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Melyik megye?Ha nem az ország másik végén laksz,rohadjak meg elmegyek azért a szerencsétlenért!De ha csak szórakozol,elárulnád ilyenkor mit érzel abban a csöpp agyadban?!
2013. aug. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Adja isten,hogy csak unatkoztál és ezzel a kérdéssel próbáltad magad elfoglalni.Ennek ellenére ha ez igaz,az előző válaszom még mindig tartom.
2013. aug. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
mar elvittem dokihoz es valamivel kimosta aszta hejet neki
2013. aug. 2. 08:49
 17/28 anonim válasza:
100%

Szerintem csak kamu volt, mivel az akkumulátor sav nem várakozik nagyon, és ha igazam van akkor kívánom, hogy idén a Mikulás bácsi az összes virgácsát a te seggedbe d*gja fel!

Ha nem, akkor bocs, csak már elegem van, hogy az állatkínzással viccelődnek emberek.

2013. aug. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Most írjam azt,hogy oké megnyugodtam,mert látta orvos?Ha igaz volt,ezután jobban figyelj a kutyádra!Ha nem,akkor egyetértek a többiekkel,akik csupa ,,jót ''kívántak neked!
2013. aug. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Gálné Nyári Emese válasza:
75%

A nevesincs kérdezőnek ezt üzenem:

Iratkozz be újra az elemi iskola első osztályába! Ilyen bunkó, primitív fogalmazást ritkán lehet olvasni az interneten! Pedig vannak érdekes szövegek!


Emese

2013. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
58%

Mi a bajotok Emese írásával, hogy ennyire lepontoztátok ?


Szerintem is, ha valaki leír valamit, olvassa már el, mielőtt elküldi ! Használhat helyesírás - ellenőrzést is.

Aki ilyet kiad a kezéből, az abszolút igénytelenségre vall.


Nyugodtan pontozzatok le engem is, nem érdekel, de azzal magatokat minősítitek :)

2013. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!