Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Asztgondolom hogy a kutyámat...

Asztgondolom hogy a kutyámat leöntöték akumlatorsaval a szomszedok mit tehettek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 23:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
82%

Én egyetértek Emesével, de kétlem, hogy újra be lehetne iratkozni "az elemi iskola első osztályába", ha már túl van rajta az ember, ill. x éves elmúlt.


"Szerintem is, ha valaki leír valamit, olvassa már el, mielőtt elküldi ! Használhat helyesírás - ellenőrzést is. "

És ha elolvasta, de szerinte ez így rendben van?

Amúgy LOL... Az ilyen embereknek szerinted eszébe jut átnézni a beállításokat és bekapcsolni azt a funkciót? Ugyan... (Nem minden böngészőben van bekapcsolt állapotban alapértelmezetten.) Ráadásul hiába húzza alá neki, fogalma sincs a helyes formáról, vagy arról, mit jelentenek a különféle aláhúzások.


Most 3 dolog várható:

1, nem reagál

2, elküld minket a k. anyánkba (ez a legvalószínűbb)

3, elkezd magyarázkodni, hogy csak azért írt úgy, mert nagyon aggódott és sietett, ami egyértelműen nem igaz, mert tipikus hibákat vétett, amiket nyugodt körülmények között is újra elkövetne


Van egy negyedik variáció is, amit most nem írnék le, de az évtizedenként kb. négyszer fordul elő... Akinek van esze kitalálhatja, melyik nem említett reakcióra gondolok.

2013. aug. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
82%

Rendben, a kérdező helyesíráshoz való viszonyát kitárgyaltátok, ehhez nem szólnék hozzá. De csak nekem ennyire silány a fantáziám, hogy nem tudom elképzelni a helyzetet?

Adva van egy kutya. Hol is? Az én udvaromban, vagy a szomszédéban? Adva van egy szomszéd. Hol is? Az én udvaromban, vagy a sajátjában? Esetleg a kerítés mellett, amin keresztül az én kertemet/udvaromat locsolja akkumulátorsavval? Nehéz elképzelni. Szóval szerintem a következő a történet:

Kérdező kutyája kerítés híján szabadon lófrál. Szomszéd véletlenül megunja, hogy a kutya véletlenül minden hajnalban véletlenül épp az ő udvarában töketlenkedik. Tehát véletlenül előkészít a teraszra egy vödör akkumulátorsavat, és amikor kérdező kutyája véletlenül pont az ő kutyája táljából eszi ki az ételt, véletlenül leborítja vele. Innentől kezdve lehet vizsgálni, ki a felelős a történtekért.

2013. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
64%
Más se igazán érti, hidd el...
2013. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
100%
Állat kínzásért jelentsd fel a szomszédot, kutyust meg vidd orvoshoz.
2013. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
má rég elvittem
2013. aug. 7. 22:27
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

De mit mondtak végül is miként került rá a sav a kutyára? Vagy ennyire részletesen nem kérdezted ki őket?

Mert apám is sokat vacakolt egy időben az akkumulátorokkal, de sose ömlött sav se a kutyára, se a macskákra...

2013. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
100%
Érdekes történet. Hogy kerül sav a kutya fejére? És még a szomszéd el is mondja. Ha valóban igaz ez, akkor nagyon sajnálatos... Nem hiszem hogy a feljelentésnek lenne valami eredménye, gyogyitsd meg a kutyát és vigyázz rá!
2013. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
48%
Szivasdddd az anyádat, a hüle kérdéseddddel! Helesen írtame?
2013. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!