Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Titeket érdekel? Ha igen ezt...

Titeket érdekel? Ha igen ezt nézd meg.

Figyelt kérdés

[link]


Ezen dolgozom már hetek óta!

Remélem ezzel is segítem a beteg és otthontalan állatokat.



2013. szept. 19. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Megnéztem.

Tudom, hogy még csak most alakulgat de végül is amit olvastam az nem szól semmiről..

Elérhetőségeknél kiemeltél pár állat menhelyet, hogy ők segíthetnek. Találomra felhívtam a Tappancs állat menhelyet. Mivel kíváncsi voltam hogy tényleg segítenek azt mondtam, hogy találtam 3 kiscicát, bevinném ha nem gond.Az anyjuk nem messze volt tőlük, valaki elgázolta, és megdöglött. Először azt mondták hogy vegyem magamhoz, és mivel tápláljam őket. Mondtam hogy nem tudom magamhoz venni, mert macskaallergiám van Kérdeztem hogy mikor vihetem be. Közölték hogy ha tudom, inkább adjam oda olyan embereknek akik gondját tudják viselni a cicáknak mert náluk nincs hely.. Majd szépen kapcsolták a vonalat..

Szóval te a neten belinkeltél pár menhelyet, de nem vagy velük konkrét kapcsolatban..

Végül is ez sem baj, ha valaki lusta utána nézni hol vannak menhelyek, így legalább egy csokorba tetted.

A legjobb barátaink rovatnál sem írtál semmit ami az ember érdekelné. Pár ismert mondat és képek.. Itt én vártam volna részletesebb beszámolót. Érdekes állattörténetekkel, fajták ismeretével, genetikai hibájukkal, küllemükkel kapcsolatos infókat.. Hogy melyik kutya, macska, madár vagy exotikus állat mit igényelnek, hogy érdemes tartani..

Ez a rovat erősen hiányos.

Mi legyen a menü, is semmit mondó mint az előző, és erősen hiányos..

Tudom hogy kezdő, még dolgozol rajta, de tedd érdekesebbé, színesebbé, tartalmasabbá...

Még valamit.. Néha figyelj a helyesírásra is.. (mondom én akinek szintén akadnak hibái)

2013. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem tetszik! Dobtam egy liket!! Meg szavaztam!
2013. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!