Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » S. O. S.! Talált kölyök...

S. O. S.! Talált kölyök kutyát melyik menhely vesz be? Budapest és környéke!

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
próbálkozz be a Noé Állatotthonnál, hátha
2013. dec. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudod megtartani? :( Szegenynek a menhely egyenlo a halallal :(
2013. dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Tards meg ne legyen rosz sorsa még egyszer ne legyen rossz sorsa és nétd meg mien sziper egy kölyök :) Ha meg tartodd szurkolok neked :)
2013. dec. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen,de a Noé nem menhely,hanem állatotthon.Nem ugyanaz a kettő.A Noéba nem altatnak le állatokat.Ettől különlegesek:)

Szerintem telt ház van náluk.Cica fronton biztos,hogy tele vannak.

Nem biztos,hogy szerencsével jársz:(

Ha tudod tartsd meg.

Ezt hívd,de úgy tudom,hogy várólistájuk van sajna:(

06-30/221-12-99

2013. dec. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sorry helyes iras rtt
2013. dec. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Gyepmesteri telepek beveszik, viszont ők altatnak is, úgyhogy ha a lelkiismereted elbírja.....
2013. dec. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz a menhelyekkel de általában dugig vannak. Kereshetsz állatmentőket is.


Próbáld meg a Tetovált Állatmentők oldalát a facé-n /és mindenféle más állatmentőket/ ők elég aktívak csak nincs menhelyük, önkénteseik vannak és inkább a bajba jutottakat mentik de egy misét megér.


Ha az ilyen szervezetek megosztják az oldalaikon a kutyust akkor elég sokan rá szoktak ugrani mert sok emberhez eljutnak a megosztásaik így elég sokszor találnak gazdit a kutyusaiknak.


Mellesleg csinálhatsz egy pár jó képet a kutyusról és töltsd fel minden hirdetős oldalra /apród, expressz, stb./. Sokan vannak, akik ingyen kutyust keresnek. A szomszédomék is így hoztak haza vidékről egy macsekot.

2013. dec. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom megtartani, gyermek otthonos vagyok, és az egyik (nagyon szépen fogalmazva) buta leány hozta be. Nem tudom, hogy mit gondolt...

Na mindegy, estére bent tudom tartani, de sajnos holnap reggel vinnem kell. Próbálkozok majd kutyamenhelyeken, de nem tudom mennyi az esélye, hogy be tudják venni magukhoz. :(

2013. dec. 15. 23:18
 9/17 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es!:) Nem a Noe-ra gondoltam,mikor azt irtam,hogy a menhely egyenlo a halallal,hanem a kerdezo kerdesere irtam,mert az kerdezte melyik menhely venne be:) Nem akartam senkit megbantani :)Jo lenne ha a kutyus maradhatna kerdezo :(
2013. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bocsi,csak most olvastam,hogy nem tudod megtartani:(
2013. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!