Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapest környékén szeretnék...

Budapest környékén szeretnék menhelyen segíteni, önkéntesként. Tud ajánlani valaki? Bővebben a leírásban.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nincsen saját kutyám, tavasszal talán ez változni fog. Addig is szeretném magam hasznossá tenni, segíteni, és minél többet megtudni az állatokról, hogy ne legyek felkészületlen. Volt már egyszer kutyám, nagyon régen, de akkor nem értettem semmit gyerekként. Szeretnék jó gazdi lenni. Egyedül viszont nem merek elmenni /nem azért mert betoji vagyok és az állatoktól félek... hanem azért mert sohasem jártam menhelyen, szükségem lenne tanácsokra, eligazításra stb./ Lenne olyan, aki segítene nekem?:)

21/L


2011. nov. 18. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon szuper, hogy így előre gondolkodsz, és fel szeretnél képzelni!

Szerintem a legtöbben Budapest környékén a Noéba járnak ki hétvégente. Az az igazság, hogy én azt tapasztaltam, hogy elsőre mindenki elveszett ott kicsit, mert az önkéntesekre nincs ráírva, hogy önkéntesek, ráadásul ugye ezerrel dolgoznak, tehát megszólítani sem könnyű senkit :)

Ugyanakkor engem már elsőre magával ragadott a hangulat, olyan mint egy barátságos kis városi állatkert, egyáltalán nincs az az érzésed, hogy úristen szegény kutyák, nem bírom nézni se.


Szerintem a legjobb, ha először kimész, és csak olyan kis lazára veszed, felméred a terepet, megsimizel pár kutyát, ismerkedsz az önkéntesekkel, esetleg akit lehet azt kiviszed sétálni. Aztán másodszor, ha már otthonosan mozogsz, akkor be tudsz állni érdemben segíteni is.

2011. nov. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

Én is a Noéba járok ki hétvégente, a honlapjukon is sokmindent olvashatsz róluk:


[link]

[link]

2011. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Személyesen még sohasem jártam a Noé állatotthonban, de nagyon szimpatikus!^^ Azt hiszem feltétlen ellátogatok oda:)
2011. nov. 18. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!