Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tegyünk a az állatorvos...

Mit tegyünk a az állatorvos ellen?

Figyelt kérdés

A városban 2 állatorvos van A jó és a rossz. Na tehát mi az Állatvédő egyesület akarunkn tenni valamit a hülye csaló doki ellen. El nem tudjátok képzelni ,hogy mit csinált:


1.-Elvittem hozzá egy kóbor kutyát aki rettenetes állapotban volt. Adott neki egy méregdrága injekciót ,majd azt mondta ,hogy nagyon beteg és jöjjek vissza holnap ugyan erre a szurira. Én felhivtam a másik(jó) állatorvost és ő hozzá vittem be másnap.Megvizsgálta a kutyust és azt mondta semmi baja csak legyengült. Adott neki egy 2000 forintos szurit és a kutyi másnap már rendben volt. Sztem amit a másik adott az víz volt.


2.-Egy ismerősöm le szerette volna nyiratni a kutyáját de mivel az elég vadóc volt megkérte a rossz dokit ,hogy altassa el. Elaltatta.Elvitték a kozmetikushoz ahol sikeres le is nyírták. El telt 8 óra de a kutya nem ébredt fel. Felhivátk a dokit ,hogy mikorra várható az ébredés. A válasz:-Remélhetőleg semmikorra. Végleg elaltatta.


Mit szóltok???A rendőrségen lehet jelenteni??? Hasonló tapasztalat???



2014. márc. 28. 17:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

A 2. sztorit kb. 5 éve olvastam bash.hu-n...

Itt a link, csak sajnos nincs mellette dátum: [link]

2014. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
mondom, hogy kamu, nehogy elhiggyétek már, most volt pár napja a tévében...
2014. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
NEM KAMU!!! Melyik csatornán ment???Szivesen megnézném.
2014. márc. 28. 20:05
 14/28 anonim ***** válasza:
Life Network - Városi legendák
2014. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
8%

Sajnos nem egy esetben előfordul altatási baleset,akár a legjobb orvosnál is.

Az,hogy szerinted vizet adott,még nem jelenti azt,hogy az is volt.

Egyébként az első eset után miért vitte oda az ismerősöd a kutyáját?Az ő hibája a kutya halála,nem az orvosé.Talán szocializálnia és nevelnie kellett volna normálisan,hogy ne altatásban kelljen nyírni.

2014. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
22%
"Altatási baleset"... csúcs megfogalmazás! Persze, hogy a gazda a hibás, egyáltalán minek született meg???:( Agyrém néhány hozzászóló, bár szerintem értelmezni sem tudja a kiírt kérdést. Pláne az utolsó válaszoló. PFFFFFFFFFFF
2014. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

Hivatalosan az állatorvosoknál(dolgoztam néhány mellett)ez az ilyen esetek megnevezése,csak hogy tudjál róla.Nem hangzik jól,de már indulhatsz is reklamálni miatta az Állatorvosi Kamarához.

Ha a gazda normálisan neveli a kutyáját,akkor nem kellett volna bódítani egy egyszerű nyíráshoz,tehát még most is élne.Dereng,hogy mit akartam mondani?

2014. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó, inkább tanulj meg helyesen írni, teeeeeeeeeeee állatorvosi asszisztens :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Leírnád,mit hibáztam?Örülök,ha ilyen nagyokos emberektől tanulhatok :)
2014. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Egyébként írd be a Google-ba azt,hogy "altatási baleset".Kb.rengeteg állatorvosi rendelő honlapját ki fogja adni,ahol ez így szerepel.
2014. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!