Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az állatoknak van szabad...

Satilla kérdése:

Az állatoknak van szabad akaratuk? Beleegyeznének-e abba hogy az emberek megegyék őket?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 17:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
miért, te beleegyeznél, hogy megegyenek?
2014. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Az állatok egymást is megeszik anélkül, hogy ehhez a megevett fél előzőleg írásban hozzájárulna. A húsevés természetes dolog, egyszerűen része a táplálkozási láncnak, az emberen kívül egyetlen más élőlénynek nem jut eszébe ebből etikai kérdést csinálni.
2014. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Miért egyeznének bele? Mindenki ragaszkodik a saját kis életéhez, minden állatnak megvannak a saját céljai. Nem véletlenül próbál menekülni még egy hal, vagy egy gazella is.

Egyébként az állatokat még nagyon fiatalon vágják le. a tojótyúkok pl. 1,5 évesen mennek vágóhídra, közben 15 évet is élhetnének. A tejelő tehenek kb. 4 évet élnek, holott 25 évesek is lehetnének. Úgyhogy nekik ez nem lenne jó üzlet az emberrel.

2014. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 ezmegazamaz válasza:
30%
Én máshogy csinálnám :D ... Rengeteget tartanék az uralmam alatt egy adott állatból,vagy emberből, és aldnám a másiknak :D Így soha nem kell hogy engem megegyenek :D De a többieket eladnám...........
2014. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Remek válaszokat küldtetek, köszönet érte! D :-)
2014. ápr. 12. 20:33
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Amikor tudják mi következik nem . Ha tudnák mi vár rájuk természetesen nem adnák a hozzájárásukat.

Ez azonban nem csak az állatokra vonatkozik . Az almafa , ha tudná mi lesz a gyermekeivel , .....

2014. ápr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ezek alapján azt a következtetést vontam le, hogy a túlélés szentesíti az erőszakot és a önérdeket... DD :-)
2014. ápr. 14. 11:41
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Az eszkimóknál esetleg. De minket egyenlőre semmi nem kényszerít arra, hogy állatokat öljünk a fennmaradásért.
2014. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
47%

Ha kétségeid vannak, menj el vidékre egy disznóvágásra, és figyeld a disznót, hogyan reagál. Nem fogsz többet ilyet kérdezni.


Az, hogy az emberen kívül egyetlen lény sem kérdőjelezi meg a húsevést, logikus: kell egy minimális értelmi szint felfogni, hogy ez milyen rossz dolog. Mielőtt megkövezne valaki, én is húsevő vagyok, szükséges rossznak tartom, ellenzem, de hús nélkül nem bírom.

2014. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
15 éve nem eszem húst, és vidéki is vagyok...DD
2014. ápr. 14. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!