Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A nőstény állatoknak is lehet...

A nőstény állatoknak is lehet orgazmusa?

Figyelt kérdés
Nem vagyok zoofil, nem azért kérdem, csak kíváncsi vagyok, vajon csak az embereknél van így, vagy az állatok között is vannak-e ilyen nőstények?
2013. dec. 13. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A disznónak 30 percig tart. Szóval szinte az összes emlősnél van.
2013. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az előttem író emberkének igaza van, a sertéseknél legalább 20 perc orgazmus garantált. Csakhogy ez a kanokra igaz. :) Szerintem egyébként valószínű, hogy a nőstények is élvezik valamilyen szinten. Nem láttam még párzás közben szenvedő nőstény állatot. :)(kutya,macska, nyúl , sertés, szarvasmarha, hörcsög, papagáj-amiket én láttam:))Bár a macska gyanús, mert ott azért megpofozta aktus után a lány a fiút. Előfordulhat, hogy a tüskés pénisze miatt. :D
2013. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lehet, hogy épp nem szenvednek, de az nem biztos, hogy nem is élvezik.
2013. dec. 13. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont azért írtam, hogy nem láttam még szenvedni=élvezték. ;)
2013. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt akartam írni, hogy attól még az se biztos, hogy élvezik, csak lehet, azért nem szenvednek tőle, mert benedvesedtek, ami nem biztos, hogy amiatt van, mert élvezik...
2013. dec. 13. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
A nedvesedés nyilván valóan csak izgalmi állapotban jöhet létre.
2013. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem csak akkor. Az embereknél is van olyan, pl. amikor megerőszakolnak egy nőt, hogy bár nem élvezi egyáltalán, mégis benedvesedik, mert a szervezete automatikusan így reagál, mert ha nem nedvesedne be, a behatoló test felsértené a hüvelyét...(ezt de szépen mondtam.)

Szóval ilyen nem létezhet az állatoknál?

2013. dec. 14. 08:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Az emberszabásúaknak van. Innen nézve nem tartom valószínűnek, hogy az "alacsonyabb rendű" emlősök nőstényeinek ne lenne.
2013. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!