Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért azon háborodik fel...

Miért azon háborodik fel mindenki, hogy orvvadászok lelőttek egy barnamedvét Salgótarjánnál? Azon kéne felháborodni, hogy barnamedve került Magyarországra!

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 19:57
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Nektek a mesevilágotokban a medve egy aranyos, szeretni való állat. Nagy meglepetésként érne titeket, ha egyszer csak széttépné a saját szemetek láttára az egyik családtagotokat.

Onnantól biztosan megváltozna a véleményetek...

2014. máj. 26. 07:29
 22/31 anonim ***** válasza:
Az erdei állatok félnek az embertől, csakis az utódaik védelme érdekében támadnak. A vaddisznó életveszélyes lehet, ha a malacait védi, de az őzbak sem éppen szelid jószág, okozott már halálos balesetet, felnyársalva embereket. Az erdő az övék, mi ott csak betolakodók lehetünk.
2014. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

"Az erdő az övék, mi ott csak betolakodók lehetünk."

Tévedés, az ember a csúcsragadozó.

2014. máj. 26. 15:56
 24/31 Singham ***** válasza:
74%

Jaj, takarodj már el kérdező. Az ember soha a büdös életben nem volt csúcsragadozó. Csak az olyanok hiszik azt, mint te.

Én honnan tájékozódom? Van erre egy nagyon könnyű módszer, csak sokan nem alkalmazzák: utánanézés. Mert tudjátok a TV-ben se pusztán akkor van medve, amikor a híradóban beszélnek egy-egy támadásról (ahol általában mindig az ember a hibás), hanem vannak kifejezetten természetfilmek, amik reálisan mutatják be a medvéket :) Mert emeljétek már ki nekem azt a részt, amiben azt írtam a medve egy tündéri, szeretni való jószág. Különös, én ilyet nem találok. Már alapból se írhattam volna ilyet, mivel egyetlen egy állatot se tartok tündérinek, stb, mivel tisztelem őket.

Ezért van az, hogy én nem teszek fel csomó ilyen kérdést, amíg valaki igazat nem ad neked, mint ahogy te teszed kérdező :)

2014. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

"Jaj, takarodj már el kérdező."

Attól még, hogy nem neked van igazad, próbálj meg kulturáltabban megnyilvánulni! Köszönöm.


Egyébként ha szerinted nem mi vagyunk a csúcsragadozók, akkor miért nem a barnamedvék építenek városokat?

2014. máj. 26. 17:48
 26/31 Singham ***** válasza:
70%
Persze, majd neked lesz igazad :D Annak, akinek nem adtak egyik kérdésében igazat inkább kirakott még1 kérdést :D Jó vicc :D Kb. azon a szinten van, mint az ,,ember a csúcsragadozó" megnyilvánulásod :D Még biológia órán se tanítanak már ilyen baromságokat :D Az meg nem azt jelenti, hogy az ember városokat épít még csúcsragadozó lesz :D
2014. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
60%
Tuti, hogy városi vagy, kérdező. Ha ennyire tartasz a medvéktől akkor költözz el egy sivatagba. Ott se erdő, se medve. Probléma megoldva, lehet sétálni a gyerekkel nyugiban.
2014. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
73%
Egy barátom, aki nagy természetvédő, horgász és vadász volt, aki csak a tóparton és az erdőben érezte jól magát, rosszul nősült. Elvett egy városi lányt, aki minden póktól rosszul lett, soha egyetlen közös programjuk nem volt. Kb. te is ez a kategória vagy, maradj csak a városban, az való neked.
2014. máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
60%
A hanygák is jó városokat építenek, lol.
2014. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Almlili ***** válasza:
100%
Lehet hogy szerencsétlen medvét kiűzték a lakóhelyéről, és bocsika de a medve tudja hol van az országhatár. Neki teljesen mindegy melyik országba került. És mi lenne ha te lettél volna az a medve?!
2014. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!