Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallott már valakik olyanról,...

Hallott már valakik olyanról, hogy Franciaországból fajtatiszta kutyát elküldenek Magyarországra ingyen csak a szállítást fizesse ki az új gazdi?

Figyelt kérdés

Egy hírdetést olvastam a neten, fel vettem a hirdetővel a kapcsolatot aki azt írta, hogy van két kölyök kutyája de ő nem tartózkodik Magyarországon és a kiskutyák sem. De szívesen elküldi nekem, ingyen, őket csak a szállítást kell kifizetnem. És ő úgy gondolja, hogy a szállítás repülővel 2-3 óra alatt itt lennének Magyarországon a kutyák. Kissé gyanús az eset. Van valaki aki találkozott már ilyennel?

Köszi a választ



2014. márc. 19. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kamu
2014. márc. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igaz nem kutyával de papagájjal hallottam ilyet, ott is az volt hogy ingyen küldi csak szállítási költség.. aztán jött hogy hát előre kéne fizetni a szállítási költséget.. aztán meg jött hogy hát még van xy-on költség.. persze papagájt azt nem láttak belőle
2014. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi, erre gondoltam én is.
2014. márc. 19. 16:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezen az oldalon kérdezték nemrég ugyan ezt, az is francia volt. Egy szuka egy kan, persze. Hagyd a francba, átverés.


Esetleg a hirdetés megmutathatnád, kíváncsi vagyok.

2014. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg megunt lovakkal kapcsolatban.Akik állítólag vágóra mentek volna,ha be nem fogadja valaki.Fizesd ki a szállítást,ingyen megkapod a lovakat.Elmeháborodott ismerősöm kifizette(nem repülővel,hanem közúton hozták volna a nem létező lovakat),sosem látta sem a pénzét,sem a lovakat,sem a hirdetőt.
2014. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki elmondta, hogy kamu. Csak megerősíteni tudom. Ez egy újfajta pénz csalás, ami mindenre kiterjed: albérlet, állatok, stb. És tényleg úgy van, hogy amikor érdeklődsz. Azt mondják előre kell fizetni.
2014. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Franciaországból repülővel hozni nagyon drága. Annyiból már vehetnél itthon gyönyörű kutyát törzskönyvvel, jó kennelből.
2014. márc. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan.Helyben találna neki gazdit.Ez mindig kamu.És még csak utána sem tudsz menni a pénzednek.
2014. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:
100%
Természetesen a szállítási költséget előre kéri. Ne dőlj be, átverés.
2014. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

a hirdetést törölték azóta sajna, nem tudom meg mutatni. felvettem a kapcsolatot a hirdetővel aki azóta szintén eltűnt. :)

Érdekes, csak azt az egyet sajnálom, hogy nincsen olyan fül, hogy jelentem a hirdetést, mennyi embert vethetnek át ezzel? És időben el lehetne kapni és lefülelni a csalókat kis össze fogással...

De köszi a gyors válaszokat!

2014. márc. 23. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!