Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Jó az állatvédelem plakátom?

Jó az állatvédelem plakátom?

Figyelt kérdés
[link] kritikát elfogadok Tudom ,h kell egy háttér

2014. jún. 4. 22:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi rossz a link:- [link]
2014. jún. 4. 22:54
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik,de van benne néhány hiba(a szövegben): állatorvosok,nem álaltorvosok,rossz helyen van az L:),ivartalaníttatod két T és fogadjfogadj örökbe,ez kétszer van!Egyébként jó a szisztéma,nekem nagyon tetszik,gratula!:)
2014. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

azért 400 ezer utód kicsit soknak tűnik, így naponta 156 macskát kellene szülnie :D


Összecsapott munkának tűnik de a lényeg rajta van

2014. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Már bocs, de ez úgy sz.r ahogy van... Egy plakát nem könyv, senki nem fogja elolvasni. Ha szöveget írsz, az rövid, lényegretörő legyen. A betűméret nem jó. Ha elmegyek melette az utcán nem látom ilyen kicsiben. A betűszín nem jó. A fekete nem figyelmfelkeltő. Háttér nincs. A színek nem figyelmefelkeltők. Az elrendezés vacak, nem tereli a szemet a lényegre, nem egyértelmű melyik irányba kéne tovább nézni. A képek jellegtelenek, első ránáézásre ez inkább lázmérőreklám abból is a gagyi teledhopos stílusban. Stb.

Nézegess plakátokat, hogy lásd mit kéne csinálni.

2014. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Hát elég szar, hogy ennyi hiba van benne.
2014. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Megállja a helyét a 7 év alatt cirka 400 ezer utód, mert minden utód tovább szaporodik.


Egyébként nem tetszik a plakát, túl sok a duma. Inkább egy frappáns fotó mellé kerüljön egy ütős (nem szentimentális) mondat, ebből a fajtából lehet többet is készíteni.

2014. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tényleg csak unalmamban csináltam meg.Nem fogom igy hagyni köszönöm a kritikákat!!!
2014. jún. 5. 13:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Az első és legfontosabb, hogy nyelvtanilag helyes legyen. Mielőtt elkészíted, a szöveget nézesd át legalább valakivel, mert még ha jó célt is szolgál, nagyon kiábrándító a sok hiba. Egyébként ne tántorítson el semmi a további plakátkészítéstől. Az állatvédelemben minden aktív emberre szükség van. Csak így tovább!
2014. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de egy plakátra sztem kevesebb szöveg jobb lenne. A most tudják meg a halálos ítéletüket, az sztem túl negatív, főleg ezekhez a szép cicákhoz képest és remélhetőleg nem igaz! :)
2014. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azon kívül,amit már leírtak:

stb.- Tilos prezentációba,plakátokon és úgy bárhol nagy hülyeség.Tudsz még valamit felsorolni?Soroljad!Nem? Akkor meg felesleges.

Amikor én örökbe fogadtam a kutyámat, akkor a menhelynek fizetnem kellett kötelezően 2500 Ft-ot adomány címszóval, amit nem sajnáltam de az már rögtön nem ingyenes.

...- Felejtsd el, hogy van ilyen.

Semmi kockázata nincs- De igen sajnos van bár elenyésző. Sok macskánál még a fogváltás is kockázatos.

2014. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!