Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Csak én látom ezt ilyen...

Csak én látom ezt ilyen borzasztónak? Részletek lent

Figyelt kérdés
2 utcával arrébb kb. 2 hete elütöttek egy macskát és akinek a háza előtt elütötték nem volt képes elvinni onnan és már szegényből csak egy kilapított folt van.

2014. máj. 9. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha szerinted ez borzasztó mért nem vitted te el onnan?
2014. máj. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért én vigyem el? Nem az én házam előtt van, meg nem az én macskám.
2014. máj. 9. 08:49
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Aztàn akkor mi van majd elfoszlik jó dögszag lesz. Nem baj igy jàrt:) :D
2014. máj. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hengerelőhereverem ***** válasza:
94%

Látszik milyen eszetlen vagy kérdező. Te is csak újjal mutogatsz másokra ahelyett, hogy megcsinálnád. mi van ha kóbor macska volt és nincs gazdája? Akkor évekig fogod nézegetni azt a szőrpamacsot? Annak kell megcsinálni aki ott van. Ha téged zavar te szedd össze.

Ja bocs, mutogatni mindenkire könnyebb.

2014. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom mit kell ezen ennyit görcsölni: kihívjátok a gyepmestert, kötelessége ingyen elszállítani a tetemet, mivel közterületen van.
2014. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Első vagyok! Én temettem már el kutyát ami nem az enyém volt, ha az életén nem is tudtam segíteni, akkor legalább tisztességben nyugodhasson valahol.Ha szerinted ez olyan "borzasztó, és szegényt el sem vitték onnan" akkor Te ezt megtehetted volna, mert így semmivel nem vagy különb mint aki előtt elütötték, vagy az aki elütötte és otthagyta.
2014. máj. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ha tudod,hogy két hete ütötték el, akkor már aznap el tehetted volna az útról. Már én is találkoztam elütött macskával az út közepén, igaz még nem volt beledöngölve a betonba egy kétórás lehetett csak, de én megfogtam egy ronggyal és bevittem az út mellé a bozótosba.
2014. máj. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szegény macska!Ha van olyan gonosz ember aki állatok halálán röhögni tudna... Ahelyett hogy szegényt elvitted volna eltemetted volna, kérdező otthagytad az utcán hagy lássa a mennyből lefelé nézve hogy néz ki dögglötten! Gratulálok!
2014. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én macskámat meg a szemem láttára ütötte el egy autó úgy hogy még direkt rá is gyorsított!
2014. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Senkinek nem kötelessége a háza előtti közterületet tisztán tartani, te is ugyan úgy elvihetetted volna a tetemet vagy felemelhetted volna a telefont, hogy vigyék el, mint a ház tulajdonosa. Őt nyilván nem zavarta annyira, mint téged, mégsem tettél semmit.
2014. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!