Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mennyi pénz kell ahhoz, hogy...

Mennyi pénz kell ahhoz, hogy állatmenhelyt alapítsak?

Figyelt kérdés
Van x forintom, és olyanokat keresek akik szeretnének állatokon segíteni, de nincs elég pénzük.

2014. júl. 3. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen segítek!Privátba írj!Tájékoztató:Minden kincsem az állatok,szeretem a növényeket!Egyszer már ajánlottam 10000 forintot a Gyáli kutya menhelynek amikor majdnem feloszlatták.Egyszer amikor kicsi voltam megmentettem a barátommal az iskola fáit.Nagyon szívesen segítek!
2014. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is segítek!privátna ír!j (20f)
2014. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy mennyi pénz kell!Hanem hogy a menhely ék mennyi pénze van!
2014. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak pénz kérdés. Sok minden kell hozzá, hogy állatmenhelyt alapíts. Kell megfelelő végzettség, ahhoz, hogy üzemeltesd, állatorvosi asszisztensi. Csak onnét tudom, hogy ismerősömnek van épülő menhelye és neki el kellett végeznie. Kell hatósági állatorvosnak is jóváhagynia minden rendbe van e , kennelek , eszközök ... és nem is tudom milyen papírt állít ki, hogy megfelő minden. Utána pedig folyamatos pénz, orvosi költségekre, ennivalóra, nem beszélve segítőkről akik takarítanak minden nap, ellátják állatokat... valaki menhelyet vezessen ahhoz olyan életvitel szükséges, nagy elhatározás.
2014. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hozzál ki öt kutyát a legközelebbi menhelyről. Ha sok pénzed van, beteg kutyákat hozz ki.
2014. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én segítek!
2014. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyelj privátba tájékoztas, ha elolvastad mert szeretnék jelentkezni!

Ha beveszel a csapatba segítek amíben csak szeretnék,de a pénz nekem kevés tehát azzal nem tudok szolgálni.3 állaton van 1 kutya 2 teknős és nagyon szeretem őket, minden állatot meg szeretnék menteni.


Szólj ha beveszel!Létszíves

2014. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!