Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Tudnátok állatvédőket ajánlani...

Dittis kérdése:

Tudnátok állatvédőket ajánlani, akik macskákkal is foglalkoznak?

Figyelt kérdés
A szomszédba lefialt a cica,már a ház üressen áll,néha jönnek rendberakni a néni unokái!a cicákkal nem foglalkoznak!Az anya cicát és 2 testvérét én etetem pár hete idehozta a kapunk elé 3 kiscicáját,utána napokig semmi,csak a nagyok jöttek enniért hozzánk,de ma megjelentek a kicsik is a 3 helyett 5 édes kiscica,lehet van több is!már esznek legalább is amit kitettem eszik!mit csináljak?megfogni nem tudom őket!Mit tegyek?Félek elteszik őket lábalól!Mindenképp megkell keresnem a szomszéd rokonait,hogy elvitethetem e őket,szó nélkül is?vagy csak hivjak állatvédőket akik befogják őket és szerető gazdit keresnek nekik?tudtok mondani sopron környékéröl valakiket akik ilyennel fogl?Email cim stb
2014. szept. 11. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek olyan állatvédők,akik csak úgy jönnek és befogják és elvisik.Ez nem Amerika.

Olyan van,hogy csinálsz róluk képeket,írsz róluk pár szót és terjeszted a neten,illetve facebook-on felkeresel pár cicamentős csoportot és ők tudnak segíteni.Valószínű a megosztáson kívül másban nem,mivel annyi cica van,mint égen a csillag.Ennyi gazda sehol nincs sajnos.

2014. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


SRT Állat és Környezetvédelmi Közhasznú Alapítvány. Főleg macskáznak, igaz tudtommal csak Budapesten. Érdemes őket megkérdezni, megkeresni! (Legalábbis remélem, nem okoznak csalódást, az elnököt ismerem, nagyon jófej, elhivatott) Próbáld meg.

2014. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!