Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Két hatalmas pókkal mit...

Két hatalmas pókkal mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két óriási, ronda pók telepedett meg az erkélyemen. Nem akarnám bántani őket, de nem is maradhatnak, mert előbb-utóbb problémát okozhat. Már egész háló-komplexumaik vannak.


Hogyan tegyem ki a szűrüket, hogy bajuk ne legyen, és a környezetet se nagyon károsítsam?



2014. szept. 21. 12:54
1 2
 11/19 anonim válasza:
17%
Ez a kérdés komoly? o.O
2014. szept. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Úgy nézek én ki, mint aki viccel?
2014. szept. 26. 20:21
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Hat pedig olje csak meg oket. Nekem sulyos arachnofobiam van, ha mar csak belegondolok abba, hogy egy pok van a szomszed erkelyen, es esetleg atmaszik az enyemre, sirva fakadok. Nem orulnek neki tulzottan, ha ez meg is tortenne.
2014. szept. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
De a TE félelmed miatt miért kellene NEKI meghalnia? Ez egy betegség, de a pók valójában nem jelent valós veszélyt, és ő is csak élni akar, mint te. Meg kell kérni valakit, aki nem fél tőle, hogy szedje le és vigye el. Ez neked fáradtság? Könnyebb megölni? Gratulálok.
2014. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Simon Márk1999 ***** válasza:
13%
emberek ez csak egy pók lecsapod és kész !
2014. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ez CSAK egy pók?

Mit szólnál hozzá, ha mondjuk egy idegen faj rád mondaná azt, hogy "ez CSAK egy ember, lecsapod és kész"? Úgyis 7 milliárdan vagyunk, egyel több vagy kevesebb már nem számít. Az persze már más lenne, ha rólad lenne szó.

2014. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
45%
Én is szívből írtózom a pókoktól. De ha nálunk pók van, én nem ölöm meg, hanem (mivel kertes házban élek) seprővel "elfogom", és kiengedem a szabadba. A nagyon nagyokat mondjuk átengedem a páromnak, mert náluk nem kockáztatok, de én nem ölök pókot. Mert mivan, ha az a pók valaki az elhunyt szeretteim közül? (najó ez már beteg, gondolom, de ha én pók lennék, nem szeretném ha eltaposnának)..
2014. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

bocs az offért, de nem bírom ki:

"Ez CSAK egy pók?

Mit szólnál hozzá, ha mondjuk egy idegen faj rád mondaná azt, hogy "ez CSAK egy ember, lecsapod és kész"? Úgyis 7 milliárdan vagyunk, egyel több vagy kevesebb már nem számít. Az persze már más lenne, ha rólad lenne szó."

a kormány nem ezt teszi az emberekkel....?

amúgy én kinyírnám őket, utálom a pókokat. az utolsó hozzászóláson felbuzdulva: hátha az exférjem.. :-D

2014. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Tanács: Lángszóró,Fénykard,gépfegyver,Superman lézer szeme ezek közül valamelyiket használd és nyírd ki őket. Én rühellem őket, kis koromban volt egy pókos ügy ahol majdnem megmart egy azóta ha meglátok egyet is egyből hozom a botot és szétverem
2015. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!