Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ilyen ember miért tart haszon...

Ilyen ember miért tart haszon állatot? adott egy pár 3 lo, sok kecske, és egyébb baromfi

Figyelt kérdés

nem értem szép normális környezett nem tud biztositani az állatoknak. Lovakkal számomra ahogy én látom becstelenül bánik. Rugdossa üti vágja megrugja bottal stb stb.

nem értem én ezt akkor tartson egy lovat csak legyen az szépen tartva böségesen etetve jártatava, foglalkozva vele ne a 50 cm es lotrágyába legyenek tiszta dzsuva retek, se megkefélve se lemosva, se megpatkolva az állat.

a kecskét azok is igyzsintén van vagy 20 darab kis helyre téve kb (2 garázsnyi méretü helyen) lovak kb olyan helyen vannak mintha vinnénk a lovat a losállitoval akkra helyre van téve mindegyiknek ekkora a mozgástere.



Nem ugy kéne az állatokat tartani hogy mindenük meglegyen? normális lakhely, normális kaja, normálisan gondozva.

nekem van két kutyám és cicám és egyébb kis benti höri meg ilyenek. na de foglakozom velük.

ha lesz lovam márpedig lesz biztositani fogom hogy jo körülmények közt legyen.

van egy gyermekük is a párnak na de azt is mire tanitják állat arra jo hogy üsd vágd ilyenm olyan bottal és igy neveld. hátborzongato számomra


2014. szept. 28. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

"Nem ugy kéne az állatokat tartani hogy mindenük meglegyen?"


Haszon állatot nem simogatni tartják.

2014. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem is verésre
2014. szept. 28. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
kutyás cicásként szerintem kicsit túlozhatsz...
2014. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem simogatásra tartják, az tény. De az is, hogy minden normális gazda keményen lenézi azt, aki így bánik az állataival. Nem egy baromfis csoportnak vagyok tagja, de ilyen ember egyben sem marad meg. Lehet, hogy egy adott állatot csak vágásra tartanak, de még olyannál is undorodnak az olyantól, aki nem gondoskodik rendesen a jószágáról.
2014. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én csak azt nem értem hogy ez nem büntetendö? állat élölény

igy nem bánhatunk vele

2014. szept. 28. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg. A gyakorlatban sok minden nem az.
2014. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Üdv a valóságban, senki nem bünteti törvény ide vagy oda.
2014. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!