Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Gimnazista vagyok és önkéntes...

Gimnazista vagyok és önkéntes munkát kell vállalnom! Én úgy döntöttem, hogy kutyamenhelyen szeretném az 50 órámat "eltölteni" Állat vagy kutyamenhelyet ajánlani Kispest környékén, Budapesten?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Noé állatotthon. Szombatonként 3 órával elég hamar meg tudod csinálni, és nincs annyira messze Kispesttől (a XVII. kerületben van).
2014. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hú, nagyon örülök, hogy az állatmenhelyet választottad!

Én imádom az állatokat, és hidd el, hogy nem fogod megbánni, amilyen hálát fogsz kapni a menhelyi kutyáktól, (főleg a régi lakóktól), ahhoz semmi sem fogható! Én is nagyon szeretek önkénteskedni, semmi pénzembe nem kerül, csak időbe, de nagyon jó úgy lefeküdni, hogy boldoggá tettem pár kutyát egy kis törődéssel, simivel, sétával:)

Érezd jól magad!:)

(és bocsi a kirohanásomért:D)

Ja, hogy a kérdésre is válaszoljak, itt egy lista a pesti (illetve országos) menhelyekről: [link]

2014. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Noé állatotthont javasolnám ;)
2014. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bocsi hogy csak most írok de most volt időm
2014. okt. 12. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!