Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » 12 éves vagyok szeretem volna...

Imádlak te kérdése:

12 éves vagyok szeretem volna egy kutyát de nem engedik a szüleim mert hogy sokat utazunk és nem tudna rá senki vigyázni de attól még én szeretnék állatok közelébe lenni szóval 12 évesen egy menhelyen felvennének önkéntesnek?

Figyelt kérdés
utálom azt látni hogy rosszul bánnak egy állattal akár képen akár csak megyek kocsival és egy kertbe egy kutyának kint van a bordája vagy hasonló ezért szeretnék segíteni.

2014. júl. 22. 23:08
 1/7 anonim válasza:
92%

Szerintem menj el a menhelyre és kérdezd meg.

Èn 16 éves vagyok, és menhelyen közmunkáztam, nem sokáig bírtam, nem szerettem csinálni, nagyon fárasztó volt, most oviban dolgozom le a maradék órákat.:)

2014. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. júl. 22. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyedül biztosan nem dolgozhatsz a menhelyen, de az elképzelhető, hogy egy tapasztalt felnőtt mellett kisegítő lehetsz.
2014. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oo értem lehet hogy hülyének tűnök de felnöten egy ott dolgozót értesz vagy szülőt ?
2014. júl. 22. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Ott dolgozót értem alatta. Én 4 évig dolgoztam önkéntesként menhelyen. Minden szerdán meló után mentem ki, takarítottam, etettem, itattam, sétáltattam. Soha nem dolgoztunk egyedül, mindig párban. Volt, hogy hozzád hasonló korú fiú is jött velünk segíteni. Egy menhelyen olyan kutyák vannak, akiknek nem ismerjük még a jellemét, nem tudjuk, hogy bizonyos helyzetekben hogyan reagálnak, jobb az óvatosság.
2014. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2014. júl. 22. 23:32
 7/7 anonim válasza:
Nálam ugyanez volt,én a Nagykanizsai Állatmenhelyre mentem táborba. Nagyon jó a közösség és nem csak kutyás programok vannak (idén volt pl. Sólymászat,Kalamdpark) csak ajánlani tudom! :) (nem szponzorált hirdetés) :D
2016. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!