Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Segitseg. Honap végén jon...

Segitseg. Honap végén jon hozzánk a végrehajtó. Sajnos a tartozást nem tudjuk mar befizetni meg részletre sem. A 2 kutyamat elvihetik ezert tolem? Nagyon félek. Koszi a segitsege

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
A kutyával nem tud mit kezdeni, csak műszaki cikkeket, tárgyakat visz el. Azt le tudja számolni, mégis mennyi a tartozás költsége. A kutyát maximum eladja a kínaiaknak! :D.
2014. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan 800 000 körül ha nem tobb a számlát se tartottam meg
2014. okt. 10. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Háziállatot nem visznek, ne aggódj. Viszont tv-t lehet hogy nem nézel egy darabig.
2014. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A tv vel nem sokra mennenek a tartozás miatt mert er a tv vagy 1000 ft ot. Termeszetesen tudom a tema nem ide tartozik de azért leírom hogy ezért félek mert nekem ennyi összegben sose nincs olyan ertekem ami ezt az összeget takarja hisz a lakas is édesanyáme.vihetik azt is ha annyira kell nekik ez a rossz regi tv csak a kutyaimat ne.
2014. okt. 11. 05:33
 5/8 Simon Márk1999 ***** válasza:
78%
minek tartasz állatot ha magadat se tudod eltartani ?
2014. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kedves elozo a kutyaimnak es a gyermekemnek mindenuk megvan oltas jo minosegu tap jatekok tanitashoz valo eszkozok mellete a kolyoknek kutyasuli van minden .epp ezert nem tudok venni plazma tv ket sem. nem azt mondtam hogy nem tudom eltartani.nem ertem miert kell belekotni a dolgokban en csak azt szeretnem tudni elvihetik e oket vagy nem.ez egy regi ugy amit leirtam es bem foglalkoztam vele. megegyszer irom nem a kutyakat nem tudom eltartnani hanem ezt az osszeget nem tudom kifizetni.
2014. okt. 11. 14:05
 7/8 A kérdező kommentje:
es azert mert edesanyame a lakas fent tudom magam is tartani bar igen vannak napok ami nehezebb de akkor is a gyermekem es a kutyaim az elsok utana jovok csak en. igen gyesen vagyok jelenleg de a parom dolgozik de o se segit ebbe a tartozasba mert rengeteg ez a penz es jelen pillanatban nem tudjuk.ami van nekunk az pont hogy egy honapba kijovunk ugy hogy mindenkinek jo legyen
2014. okt. 11. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább a számítógépet vagy egyéb kütyüdet viszik, amiről most netezel...
2014. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!