Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek valódi ez a...

Szerintetek valódi ez a videó? Mert nagyon durva :S

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 14. 19:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A darálthúst amibe mennek, simán el lehet adni. Szerintetek az állat eledel boltba milyen darált hús van?
2014. okt. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Utolsó, kérdezd meg az eladót!
2014. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az állateledelbe mennek. Tudtátok hogy a konzerves állateledelekben az az aszpikos rész miből van?

Alig akartam elhinni amikor először hallottam: Csirke tollakból főzik ki. Nem engednek semmit veszendőbe menni. Simán el tudom képzelni hogy tényleg a kiskakasok az állateledelekbe mennek.

2014. okt. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Tény, hogy a kakas nem tojik, harcias, több a gond a tartásával, és a húsa is keményebb...

Háztáji baromfiudvarban működik az a rendszer, hogy van mindig egy-két "valódi" kakas a baromfiudvarban, hogy legyen szaporulat (aztán amelyik "kiszolgált", abból leves lesz, és nevelnek másikat), a többi kakascsirkét pedig kappanolják (azaz kiherélik) és úgy nevelik a húsáért. Nagyüzemben ezzel nem tudnak bajlódni, így ráálltak az említett darálós megoldásra. Amit ma már szerencsére egyre több helyen kezdenek visszaszorítani, betiltani, ahogy adott már a technika, hogy kikelés előtt meg tudják állapítani a leendő csibe nemét.

2021. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!