Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz, hogy azok, akik durva...

Igaz, hogy azok, akik durva hangon szidják a melegeket ezt azért teszik hogy az azonos neműek iránti valódi vonzalmukat elrejtsék?

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 23:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
marhára nem
2014. jan. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

hanyadik ilyen kérdés ez már? uncsi.

34/F, meleg

2014. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Mr. Truth ***** válasza:
57%
Én nem szoktam szidni azokat a kis korcs b**ikat.
2014. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, h miért csinálják, de rohadtul gyerekes és férfiatlan viselkedés..... empátia hova lett???? mindenki azt csinál, amit akar... ennyi... ja és nem vagyok meleg, am is lány vagyok.


23L

2014. jan. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg semmi köze a férfiassághoz az ilyesminek. Tegyük fel, hogy szerinted az ultrák és a militáns szervezetek tagjai nem férfiasak, akkor ezek szerint neked csak a kis homokos p*csök férfiasak?:O
2014. jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem érted, hogy mit mondok. Azt mondom, hogy bárki pocskondiázása a férfiatlan dolog, na meg nevetséges is. De az egész nevelés kérdése. Az én gyerekemnek ilyen nem fog eszébejutni, az biztos.
2014. jan. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Tegyük fel, hogy szerinted az ultrák és a militáns szervezetek tagjai nem férfiasak, akkor ezek szerint neked csak a kis homokos p*csök férfiasak"

Ha tudnád, hány meleg van köztük, lehet meglepődnél...

2014. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt a megállapítást inkább romákra hallottam eddig.
2014. jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sok puhítást igényelhetnek, nem érdemes vesződnöd velük.
2014. jan. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint aki sokat b*zizik, az valójában látens meleg? Lehet, hogy ilyen is van, de a többségük csak egyszerű, ostoba, primitív, homofób barom.
2014. jan. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!