Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A gyepmesteri telepen kik...

A gyepmesteri telepen kik dolgoznak?

Figyelt kérdés

Ma jártam egy gyepin, és láttam hogy (gondolom segédek) c.gányok vannak ott. De mielőtt bementünk, nem voltak ott, és nem kutyáért jöttek, és azt is kizártnak tartom, hogy önkéntesek.

Van olyan, hogy a munkaügyi oda küldi a munkanélkülieket közmunkára?

Sajnos önkéntes nem lehetek, mert nagyon sokba kerülne beutazni naponta a városba (munkanélküli vagyok), de ha ezért kapok pénzt, szívesen lennék ott, és még élvezném, hogy kutyákkal foglalkozok.

20L


2014. nov. 5. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Gyepmesteri telepen gyepmester dolgozik. Oda önkénteseket nem engednek, mert ismeretlen labilis kutyák vannak bent. Önkénteskedni menhelyen tudsz csak.
2014. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem értem, hogy hogy kerül oda ennyi ember (amikor én voltam kb 8-an voltak, ebből akin látszott, hogy ott dolgozik az kb. 3 ember volt) a többi, köztük a c-gány miért volt ott?
2014. nov. 5. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehettek munkások is, pl. villanyszerelő, kőműves...Egy gyepmesteri telepen is van jópár dolog a kutyákon kívül amivel foglalkozni kell.


Vagy valakinek aki ott dolgozik az ismerősei és bejöttek kicsit locsogni.

2014. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg közmunkások voltak, nálnk menhelyre is közvetítettek ki közülük.


Első: ugyan azok a "labilis" kutyák vannak a gyepin is, mint a menhelyeken, vagy adott esetben két héttel azelőtt a szomszéd néni kertjében.

2014. nov. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként rendesek az ott dolgozók, mivel én hülyegyerek módjára odamentem az első kutyához, és egyből szólt, hogy bizalmatlan, ismeretlen a kutya, mert új, és hogy ne nyúlkáljak. (gondolom volt, aki beperelte őket, és inkább elővigyázatosak),
2014. nov. 6. 09:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Boccs, nem vagyok otthon a témában, de hirtelen az jutott eszembe, hogy a cigók azért bóklászhatnak ott, mert harci kutyákat keresnek, és remélik hogy kapnak egy-kettőt.
2014. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
volt is ott 3, ha jól emlékszek:( de ők már régebb óta ott vannak (pár hete), remélem, hogy nem cigók kapják meg őket:(
2014. nov. 10. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!