Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » 13 évesen lehet valahol...

13 évesen lehet valahol önkénteskedni?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és imádom az állatokat. Természetesen szülői engedéllyel szeretnék önkkéntes lenni. De olyan helyen ahol nem kell szülŐi felügyelet hozzá. tudtok ilyet mondani?

2015. febr. 16. 16:02
 1/4 Vadkorte81 ***** válasza:
28%
En tudok...nalam kellene mosogatni,mosni,meg rendet rakni...szuloi felugyelet is johet mert neha sovenyt is kellene vagni meg akkor mar fozni is kellene de csak ebedre.A tobbit megirom privatba ha erdekel.
2015. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tévedek, de szerintem valamilyen szülői beleegyező nyilatkozattal talán lehet. Szerintem ez alapítványfüggő, de ez csak az én elképzelésem. :)
2015. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13 évesen szülői beleegyezéssel sem végezhetsz munkát, még akkor sem ha önkéntes munka lenne. 15 éves kortól lehet szülői engedéllyel.
2015. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hova valósi vagy én Hortobágyra járok a Madárkórházba évek óta önkénteskedni.Anyukád lekísér aláír egy papírt h beleegyezett abba h segíts ott és szállást,ételt kapsz csak a madarakat kell kezelni,takarítani.

Keress rá facebookon vagy interneten és írj nekik h van e nyáron hely nálluk.

2015. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!