Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit gondoltok erről az írásról?

Mit gondoltok erről az írásról?

Figyelt kérdés

[link]



Szerintetek mennyire hasznos?


2015. márc. 15. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Úristen! Én ha ilyet látnék valahol akkor üvöltve rohannék el onnan!
2015. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
OMG!!! Biztos, hogy hatásos, én elájulnék és megálna a szivem....
2015. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
...
2015. márc. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
R.I.P.
2015. márc. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

FELKIÁLTÓJEL!!!!4!!!NÉGY!!! Magáról, mint írásról nem sok jót gondolok, tele van hibával és ordít róla a felháborodott, vérző szívű állatvédő stílus. Ráadásul elég változatos mérgekkel találkozhat egy macska: csigaméreg, mérgező növények, fagyálló, emberi gyógyszerek, amelyek hatóanyagtól függően különböző tüneteket tudnak produkálni. És messze nem mindre jó a K vitamin.


Szóval amellett, hogy nem tetszik a stílusa, nem tartom különösképpen hasznosnak sem ezt az írást. Kár, mert a fotó nagyon ütős hozzá.

2015. márc. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ezt tartom a helyes megoldásnak.

Egyrészt, ha meghalna bármelyik állatom, én annak rendje és módja szerint eltemetném.


Nem akarnék ilyennel sokkolni esetleg kisgyerekeket, normális embereket. Aki megmérgezte őket, azt úgysem fogja érdekelni sajnos

2015. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azon, hogy megmérhezték őket, nincs mit megköszönni (vágom h ironikus, de akkor sem). A "Még élhetnénk ha nem mérgezel meg minket.." hatásosabb lenne.
2015. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!