Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Felesleges kismacskákkal mi...

Felesleges kismacskákkal mi legyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom elvinni a menhelyre, nem akarja senki adoptálni őket. Én viszont nem tudom megtartani őket.

Mit tehetek velük?


Hogyan tudnám őket békésen hmm... eliminálni?


Tudom, hogy a törvény védi a gerinces állatokat, tehát ha a bevett régi módszerekkel akarnék megszabadulni tőlük az akár börtönt is jelenthetne.


(HIPOTETIKUS KÉRDÉS! nincs macskám még)



#felesleg #cica #megnyuvad #vízbe fojt #nyakat teker
2015. máj. 23. 22:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Etesd meg a disznókkal őket míg fiatalok.

Nem vesznek kárba legalább.

2015. máj. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hirdesd meg őket olxen. Amikor kis kutyáink voltak 1 nap alatt elkapkodták őket, de könyörgöm ne öld meg őket!
2015. máj. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó, a kérdező érti hogy ivartalanítani kell de ha ott ülne 10 kiscicával a nyakán rohadtul nem segítene rajta az "előzd meg ivartalanítással" komment mert ha ivartalanítja nem fognak a cicák szublimálni.

Persze utána a következő adag előtt megéri de a meglévőkkel így is kénytelen valamit kezdeni.

Egyébként jófogás meg egyéb hirdetős oldalakból dunát lehet rekeszteni ahol biztosan elviszik, azten meg nálunk van kisállatvásár 2 hetente, de akár ismerősökkel is lehet hirdetni.

2015. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Platypus ***** válasza:
De a kérdező saját állítása szerint nem ül ott 10 kiscicával, sőt még csak macskája sincs. Ellenben előre az zavarja, hogy ha majd lesz macskája, akkor lesznek kiscicái és nem fog tudni mit kezdeni velük. Bocsánat, de erre az a válasz, hogy akkor tessék megakadályozni hogy ide jusson a helyzet. Van rá legalább 5 különböző lehetőség.
2015. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
El akarod sinkelni őket, vagy mi a franc?! Gondolkozzál már ember, inkább figyelj oda, hogy ne legyen, ahogy irta előttem mindenki.
2015. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!