Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindenki azt mondja mekkora...

Mindenki azt mondja mekkora sznob vagyok, és felesleges nagyzolás, hogy majd 1300 km-ről akarok kutyát hozni. Most ez miért akkora "gond"?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 19:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük. A te dolgod egyedül, honnan hozod el a kutyusodat. Ha ott találtál megfelelő kennelt/menhelyet, akkor sincs semmi.
2015. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyésztőtől hozod (márpedig gondolom onnan, ha odáig mész érte), akkor épp ellenkezőleg fasza gyerek vagy, sok sikert a kutyushoz :D
2015. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem gond.

Ha nem a gyereked elől veszed el a kaját, ha a hiteled kifizetted, ha a rezsid rendben van, akkor ki a fenét érdekel?

Vagy csak a szokásos "nekem nem telik rá/hülye vagyok hozzá, úgyhogy megszólom" kedves reakcióval találkoztál?

2015. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Bármire költ az ember, mindig jön egy csomó barom, aki leugatja, hogy minek. Nekem ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy ha viszont veszel egy 15 milliós BMW-t, ami 5 év alatt 10 milliót veszít az értékéből, akkor persze istenkirály vagy. De ha néhány százezret elköltesz egy kutyára, akivel napi több órát fogsz tölteni 10-15 éven keresztül, akkor hülye vagy. De mondom, ugyanez van bármilyen hobbinál, ha valaki modellezésre költ milliókat vagy a biciklijére, akkor az tutira hülye.
2015. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Engem nem is érdekelnek, csak kíváncsi voltam/vagyok, mi olyan nagy baj ezen jó néhány ember számára. Amúgy igen tenyésztőt találtam Finnországban.
2015. febr. 16. 20:05
 6/32 anonim ***** válasza:
47%

Onnan hozod ahonnan akarod. És bár valaki előttem valami gyerekről beszélt, nem tudom hogy jön ide, feltételezem (már HA van gyereked, de ezt ugye nem írtad), akkor sem őket éheztetnéd, úgyhogy tényleg nem értem a hozzászólást. Nekem pl. van hitelem, és ennek ellenére fajtiszta törzskönyvezett kutya mellett döntöttem (meg lehet kövezni), nem szaporítókhoz rohantam.

Tehát röviden, neked kell eldöntened, hogy mennyit ér a kutya, és mit áldozol be érte (pénz, idő, út, akármi), és ezen kívül senkinek semmi köze nincs hozzá!

2015. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
72%

Szövegértés egyes, kedves előző, le is ülhetsz.

"Ha nem a gyereked elől veszed el a kaját, ha a hiteled kifizetted," Lefordítom, jó? Ha nem felelőtlenül vásárolsz kutyát, mert van rá ELÉG pénzed. Így már oké?


Milyen blökit vettél?

2015. febr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

" van hitelem, és ennek ellenére fajtiszta törzskönyvezett kutya mellett döntöttem"

Hm-hm...

Nekem is van hitelem, sőt, 2 gyerekem is, és 2 fajTAtiszta tk-s kutyám. :P

Szóval e kettő/három nem igazán zárja ki egymást.

2015. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Szerencsére van rá, nagymamámmal élünk ketten a nagyim saját lakásában, így csak a rezsit kell fizetni a lakásnál.


Lundhundot akarok hozni, kb. összel lesz az alom.

2015. febr. 16. 20:21
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek sötétek, ennyi a válasz.
2015. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!