Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Patkányok ellen mit lehetne...

Patkányok ellen mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Rengeteg patkány lakik a ház falában, kb már szétrágják a házat, éjszaka nem hagynak aludni, mert a fejünk mellett pár centire rohangálnak, cincognak.


Megmérgezni nem szeretném õket, sajnálom õket, csalis csapda se mūködne, gondolkodtam azon, hogy csapdával elkapom õket majd valahol messze elengedem, de egy nagy család lakik itt, mire mindenkit elkapnék és elszállítanék, már megint tele lenne a ház a kölykökkel.


Valami ötlet?



2015. júl. 7. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha sajnálod őket, akkor viseld el, hogy veled laknak. Egy idő után úgyis többen lesznek, mint ti.

Egyébként Bábolnai cég, patkányirtásra kihívni.

2015. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Látni, nagy a hőség.
2015. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a csapdából kirágja magát az élelmesebb

szerintem megoldás lehet egy ismerős kutyája, vagy macskája, aki híres a patkányfogásról. vagy tényleg a patkányírtók. nincs bajom a szobában tartott patkányokról, de kintiek ugyanúgy terjeszthetnek betegséget, fojthatnak meg tyúkokat és egyéb állatokat stb.. szerintem se tegyél ki mérget, mert más is megeheti. inkább célzottan őket irtsd ki.

nagyon gyorsan szaporodnak, ha találnak kaját.

2015. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!