Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Fontos! Mit tegyek?

Fontos! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg,hogy egy ikerházban lakok és nemrégiben beköltöztek mellénk.Az elején nem volt semmi gond efy pát és két kutya egy tacskó és egy nagyobb keverék kutyus viszont ez a kis kutyus mára nagy lett.Az első szökése után csak +rácsot tettek fel a kapura de mára már a garázsba zárják.Nagyon ritkán van kiengedve.A szép kutyából egy sovány szomorú kutya lett.Folyton sír és mikor mondtam ezt a szomszédoknak azt mondták.Most nincs pénzük megcsináltatni úgy a kerítést, hogy a kutya ne menjen ki szóval addig bezárják.Ez volt úgy 6 hónapja a kutya egyre rosszabbul van és mostmár én is ....nem tudom mit tehetnék.Akartam hívni az állatvédőket de a szüleim nem akarják a feszültséget a szomszédokkal....

2015. okt. 10. 08:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Végül elköltöztek egy nagyobb lakásba ahol minden hónapban fél évig nézni fogják,hogy tartják a kutyát! :) Annyira örültem és egyben szomorú voltam/ vagyok.Hiszen a szívemhez nőtt a kutyus de így jobb.Én magam is megnéztem a helyet ahova vitték pár utcával arrébb.Boldogan futkározott :) Köszönöm szépen a válaszokat és a biztatást, hogy beszéljek a szüleimmel, hiszen meglett az eredménye.minden esetre én azért még figyelem a kutyus sorsát és még mindig megkapja péntekenként a megmaradt szendvicsemet a suliból haza jövet :)
2015. okt. 21. 21:44
 12/16 Alhara válasza:
Nagyon Jó Ember vagy:) Örülök, hogy a Világon VAgy:)
2015. okt. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kedves vagy!Köszönöm :)
2015. okt. 22. 23:17
 14/16 anonim válasza:

egyébként van aki ezt beveszi?

nincs pénzük kerítésre---> ezért nagyobb lakásba költöztek

állatvédők nem segítenek---> hívja inkább a rendősöket

akkor minek vannak az állatvédők, csak úgy kérdezem?

nyilván a kérdező emberke hatására csapot papot otthagytak és azonnal költöztek nagyobb házba, egy kutya miatt.

oké.

nyilván nem sikerült semmit elérnie a kérdezőnek, gondolom nem is telefonált senkinek sem, és szimplán csak gyorsan kitalált valamit, amivel gyorsan lerendezhette ezt a sztorit.

a kutya meg a mai napig a garázsban van.

2015. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kedves xy!

Gondoltam megtisztellek a vàlaszommal,ha már te is ennyire szívmelengető kommentett írtál! Az ikerhàz másik fele amiben a szomszédaim laktak bérelhető. Mivel gondolom ezt sem érted elàrulom, hogy ezt azt jelenti hogy ők honaponként fizettek.Mi szóltunk annak a bizonyos embernek akitől berelték,hogy feljelentjük őket. Erre bizony ő elküldte a szomszédokat! Egyébként hívd fel az állatvédőket (Gödöllői állatvédőket) és kérdezd meg hogy mit tennének!Legyen csodás napod! Minden jót neked!

2015. nov. 4. 09:36
 16/16 A kérdező kommentje:
Hoppá! A kerítéses kérdés! A kutya annyira nagy hogy át ugrott a kerítésen!Tudod a nagy testű kutyák elég nagyot tudnak ugrani!De gondolom t meg erről sem hallottàl:)Igen!A kutyák tudnak ugrani!
2015. nov. 4. 09:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!