Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » SOS Melyik állatvédő szervezet...

SOS Melyik állatvédő szervezetnél van több esélyem?

Figyelt kérdés

Van itt, gyakorin, egy elmeháborodott, aki leírta, hogy megmérgez egy kutyát, mert zavarja.


Melyik állatvédelmi hatóság tudna foglalkozni, ha csak ide tett fel kérdést, civil embernek kiléte ismeretlen?


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7312789-merge..


2015. okt. 30. 17:45
 1/6 A kérdező kommentje:
2015. okt. 30. 17:47
 2/6 Niki0510 válasza:
a
2015. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már sehol. törölték a kutyamérgező csaj kérdését. Én hülye még azt hittem ő van bajban. de itt segíteni akar az ember. :(
2015. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Menj oda, és neveld meg a kutyát a gazdáival együtt, hogy ne zavarjanak másokat.
2015. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hidd el, ha a szomszédomban lenne, már rég nem lenne ilyen a helyzet..de a segítséget sem fogadta el az az ócska nőszemély, én leírtam neki az egész állatvédelmi törvény lényegét, a szájába rágtam, hogy kinek szóljon, de csak hajtogatta a magáét, egyértelmű, hogy konkrétan az a legnagyobb vágya, hogy kutyát mérgezzen..csak sajnos aki embert öl, az sokszor állattal kezdi..:(


nem értem az egész világot, most is előkerült egy harcoltatott kutya, és ez csak az, amit interneten látunk...egyszerűen fel nem tudom fogni az értelmét, a harcoltatásnak, vagy más módon való gyilkolásnak..

2015. okt. 30. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Tény, hogy érdemes megpróbálni a törvényes utat, mert van olyan település, ahol komolyan veszik az utcára kiengedett vagy kerítésen/lakáson belül őrjöngő kutyát.
2015. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!