Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Angolul tudo vegetarianusok,...

Angolul tudo vegetarianusok, tejet isztok?

Figyelt kérdés

Eloszor valaszold meg a kerdest. es ird le a korod nemed is. Utana nezd csak meg a videot es irj egy masodik kommentet.


A video:


https://www.youtube.com/watch?v=UcN7SGGoCNI


2016. jan. 5. 20:33
 1/7 anonim válasza:
YESSIR!!!!
2016. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, még akkor sem, amikor nem vagyok vega (igazából most se tudom, hogy az vagyok-e, ez majd elválik). Az én állati fehérjém a házi tojás.

Dehogy nézem meg, még rosszat álmodnék tőle.

2016. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez parancs?
2016. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nézem meg a videót, de nem fogyasztok tejet. Édes ételekhez kókusztejet, sóshoz rizs vagy mandulatejet használok.
2016. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Iszok tejet, tudom hogy készül, ezután is inni fogok.
2016. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bollocks ***** válasza:
Beszélek angolul, eddig is ittam tejet, és ezután is fogok. Jah, és vegetáriánus sem vagyok. A videó meg nem kicsit hatásvadász.
2016. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Értem én, hogy kell illusztráció, de ennyi? Ez olyan mint a szexuális felvilágosításnál, mikor mindenből a lehető legrosszabbat mutatják.
2016. jan. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!