Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Aloe vera növény mérgező ha...

Aloe vera növény mérgező ha megrágja az állat?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy 5 éves kor alatti aloe még mérgező. Nekem pedig van ilyen amit meg akar rágni néha az állatom... habár eddig elküldtem a közeléből sikeresen. Lehet baja tőle?
2016. jan. 31. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem, de csak szerintem. Milyen állat egyébként? mert egy kutyának vagy macskának nem biztos, hogy baja lesz, egy tengerimalacnak vagy csincsillának már hamarabb lehet.
2016. jan. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem mérgező, csak nincs gyógyhtása.
2016. febr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nem hiszem hogy az lenne mivel több mindenre használják, szóval nem hiszem.
2016. febr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyusziknak mérgező!
2016. febr. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Macskám van, de ti ezt biztosra tudjátok hogy nem mérgező? Mert mindenhol azt írják hogy az, csak nem tudom hogyan, mennyire, kire, stb... és 5 év alatti aloet semmire nem lehet használni sem, épp emiatt. Jó lenne ha olyan válaszolna aki többet tud erről.
2016. febr. 1. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Macskára mérgező én is úgy tudom, jobb lenne ha nem rágcsálná.
2016. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nem mérgező mivel emberek is megtudják enni ezt a növényt de azért fő a biztonság állatoknál:)
2016. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Attol, hogy nekünk valami nem mérgező, meg nem jelenti, hogy azállatoknak sem. Pl ott a csoki...kutyáknak mérgező. Vagy a hagyma...nyusziknak mérgező. Gondolkozz, mielőtt butaságot írsz.
2016. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!