Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nem repülnek el az állatkertbő...

Nem repülnek el az állatkertből? Miért?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam az újonnan nyílt Pécs-i állatkertben, amelyben voltak flamingók, gólyák, stb... Ők szépen nyugodtan álldogáltak a helyükön, miközben a fejük felett szabad volt az ég. Miért nem repültek el? A nagy sikoltozó tömeg és új, szokatlan hely.. Kövezzetek meg, de nem értem.. A választ előre is köszi. :)

#szabadság #madár #Pécs #állatkert #pécsiállatkert #IBelieveIcanFly
2016. máj. 31. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg le vannak vágva a repülőtollaik, így nem tudnak repülni.
2016. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok ott a témában, de köszi a választ. :) Biztosan azért.
2016. máj. 31. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Minek repülne el, amikor ott lakik? Ott kap kaját, ott a fészke, sok közülük ott kelt ki a tojásból.
2016. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Hogyha jól lennél táplálva flamingóként, minden nap kapsz enni mindenfélét, ott vannak a társaid, te sem repülnél el.
2016. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
De elrepülnének kaja ide vagy oda, mert zavarják az életterét, és azt még a fekete gólya se szereti, bármennyire is urbanizálódott, nemhogy a flamingó. Ha megfigyelted (én is jártam mostanában ott), akkor ha kitárta a szárnyát vmelyik madár, tisztán látszott, hogy a repülőtollak vissza voltak metszve. Ez nem fáj nekik, olyan mint neked a hajvágás. Magyarul jó dolguk van ott, de a repülőtollak miatt nem repülnek el, és nem a kaja miatt.
2016. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Nézd, jó néhány évvel ezelött december közepén mentem a bankba, és a fejem felett elrepült két nagy, fekete-fehér madár.


Hazaérve kérdeztem a bátyámtól, hogy ez milyen madár lehetett. Decemberben, nagy madár, olyan mint a gólya.


Állatorvos volt, az állatkerben is dolgozott.


És ő mondta, hogy az bizony gólya. Az állatkerti gólyáink jó része itt marad.

2016. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!