Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ezt hol, hogyan, kinek lehetne...

Ezt hol, hogyan, kinek lehetne jelenteni (állatkínzás)?

Figyelt kérdés
A szomszédban van egy kutya aki gyakran órákon át "fájdalmasan" vonyít. Amikor a gazdája (egy idősebb ember) elviszi sétálni, van amikor üti és rángatja a kutyát. Az anyám azt mondja, hogy ne üssem bele az orromat, de én akarok tenni valamit! Először is tervezem, hogy lekamerázom ahogy üti a kutyát és feljelentem, de nem tudom, hogy én kiskorúként tehetek-e ilyet és hogy, hol, kinek kell ezt jelenti?!

2016. jún. 16. 20:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

"De ha bántja a kutyát, elvehetik tőle, nem? Azon a FB oldalon amit a 12-es hozzászóló talált fent van hogy mostmár 2-3 év szabadságveszés jár állatkínzásért!"


Az a max ami járhat, ezek mellé jön egy rakat enyhítő körülmény, ezért amit írsz még felfüggesztettet sem kap senki. Amúgy az utolósnak igaza van, előbb beszélj vele.

2016. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!