Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan ellenőrzik a cirkuszokat?

Hogyan ellenőrzik a cirkuszokat?

Figyelt kérdés
Hallottam arról, hogy sok cirkuszban verik az állatokat, és nem dicsérettel tanítják őket, hanem megfélemlítéssel. Mennyi igaz ebből? Normálisan gondoskodnak az állatokról? Én személy szerint gyűlölöm a cirkuszokat, mert ha az ellátás megfelelő is, akkor is rabok a szerencsétlenek. Vélemények?

2016. máj. 18. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
idomár függő, valameik odabasz valameik csap ep h hozá érinti, bár álaton is lácik ha odavan baszva, de azer egy átlag idomárnál eléggé fáj..
2016. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

sőt elég sok kutyaiskolában negatív megerősítéssel dolgoznak a mai napig. ha már fojtót használnak az bőven kimeríti a negatív megerősítés fogalmát számomra. de még az ipo-sok is kinevetik a klikkeres-tükrös kutyákat akik ipoznak.

ahogy az előző írta a cirkuszokban idomárja válogatja. ellenőrizni, pedig nem igen tudják és nem is érdekli a hatóságokat.

a vadállatok szerepeltetésével nem értek egyet, de pl a kutyák, cicák produkciójával nincs semmi bajom. szerintem a macskát nem is lehet negatív megerősítéssel tanítani, előbb ütöd agyon mint hogy megcsinálna neked bármit is. de nem tudom, mert még nem próbáltam :) /klikkerrel már igen, kissebb-nagyobb sikerekkel/

2016. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

kérdező akkor azt hiszem értékelni fogod ezt a videót :)


https://www.youtube.com/watch?v=w1k4tyPuIOQ


tekints el a "vicces" részektől, próbáld az állatok szemszögéből nézni és rájössz, hogy ez bizony nem paródia hanem figyelem felhívás

2016. máj. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!