Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tegyek ha egy idegen...

Mit tegyek ha egy idegen kutya tévedt a házunkhoz és nem akar elmenni?

Figyelt kérdés
Megsajnáltam és egyszer adtam neki enni azóta viszont nem akar elmenni hiába zavarom el, de nekem nem kell kutya. Mit tegyek?
2016. jún. 20. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Ne etesd a kóbor kutyát ha nem akarod megtartani...


Egyébként szólj állatvédőknek vagy vidd el egy menhelyre.

2016. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Állatvédő kihívása vagy menhelyre való elvitel pénzbe kerül? Akármilyen kutyát befogadnak,ugyebár semmit nem tudok a kutyáról...
2016. jún. 20. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

vidd állatorvoshoz,hogy találtad és nézzen benne chipet neked. ha van benne akkor tudjátok értesíteni a tulajt. ha nincs akkor szopó, érdemes akkor hazavinni és a környéket kiplakátolni vele. ha meg nem tudod tartani,akkor bevinni egy menhelyre. amelyikben nincs chip azt gondolom mennyire várják haza..ahol minimálisan foglalkoznak a kutyával ott a törvény által előírt chip és oltás is megvan.

szerintem ingyenes,tekintve,hogy nem a te kutyád és nem kérsz kezelést.

2016. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nagy Nóra 88 ***** válasza:
100%
Ingyenes, de sajnos sok helyen elaltatják, ha nem kell senkinek, mert nem elég nagy a menhely kapacitása...ha nem találnak benne chipet, még az is hasznos lehet, ha felteszed a netre, hátha szeretné valaki :) Persze ha nincs más megoldás, menhely...
2016. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a környéken kérdezd meg az embereket nem tudják-e kié. Ha nem találod meg a gazdáját szólj az állatvédőknek.
2016. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!