Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Jó állapotban lévő cicust...

Jó állapotban lévő cicust elaltat az állatorvos? Apukámtól örököltem. Ő sajnos meghalt. Az új lakhelyemre nem vihetem. Utcára meg nem teszem. Napok óta bőgök, nem tudom mit tegyek. Szeretem a kis nyavajást

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 22:13
1 2
 11/19 BlackLove ***** válasza:
100%
Ezt azonnal felejtsd el! El ne altasd szegény cicát! Gondolj bele, apukád milyen hálás lenne ha gondoznád a cicáját.. Erre te elakarod altatni, szép mit ne mondjak! Ajándékozd el a "kis nyavajást" !
2016. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%

Hallod, nehogy megtedd... Eszedbe se jusson többet.

Keress neki új gazdit, vagy add be egy menhelyre, de ne vedd el az életét.

2016. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

jesszus.. apukád mit szólna ehhez?..

ha nem akarod megtartani akkor keress neki új gazdát. facebookos csoportokban.vagy végsősoron menhelyen.

de mondjuk van olyan albérlet,ahova lehet vinni állatot. keress olyat.

2016. júl. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 SzMHZs ***** válasza:
100%
Napok óta bőgés helyett már meg lehetett volna hirdetni, hogy új gazdit keres. Részvétem édesapád miatt, de mit szólna, ha elaltatnád a szeretett állatát? Keress neki új otthont, csinálj róla jó képeket, és írd le milyen, mennyi idős, milyen életet szeretnél neki és oszd meg.
2016. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%

Add oda valakinek, csak ne kínainak. Amúgy szerintem kamu.

29/F

2016. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Tilos állatorvosnak elaltatni egészséges állatot, ugyanúgy ahogy embereknél is. Erre mifelénk is keresték már fel többen ilyennel az állatorvost, de mondta, hogy ő nem erre esküdött fel.
2016. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szeretnéd eszedbe sem kinyiratni.

Keress neki gazdát vagy ha más nincs add be menhelynek.

2016. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ha tényleg szereted a cicádat, akkor ne tedd ezt vele. A testvérem pl mindent megtett azért, hogy a kutyusát magával vihesse a lakásba. Szerintem keress olyan lakást, ahol megengedik az állattartást.
2016. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

bár csak téged is elaltatna valaki és elhantolna.

Szégyeld magad.

Kifogás na az megy neked is,mi lenne ha megoldást keresnél?

Egy érzi lényről beszélsz,téged is bár elaltattak volna.

2016. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!