Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hol tudnám elhelyezni a kutyám?

Hol tudnám elhelyezni a kutyám?

Figyelt kérdés

Sajnos volt pár problémám az utóbbi időben, ami miatt a kutyám nem tudott annyi törődést kapni, mint amennyit megérdemelt volna ( http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

Ahhoz, hogy újra nálam lehessen a kutya, szükségem van legalább 2 évre, de félek, hogy ez túl sok idő lenne neki. Láttam, hogy vannak kutyapanziók, de ezek egyrészt drágák, másrészt nem biztos, hogy jól érezné magát. Milyen lehetőségeim vannak állatelhelyezésre (a rokonok/barátok -on kívül)?


2016. júl. 17. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Van egy kutyád amit el akarod passzolni valahova, mert nem tudsz vele törődni és 2 év múlva vissza vennéd? Hol itt a logika? Hidd el a kutya akkor boldog ha veled van. Ha nem tudsz vele foglalkozni, még akkor is boldogabb veled mintha elpasszolnád valahova...
2016. júl. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
De még az előzőhöz annyit hogy ha mást nem akkor vidd el sétálni magaddal néha (akár ha mész boltba, akkor is jól el van melletted, ne gondolod hogy egy sétára extra szabadidőt kéne rászánnod), az is bőven elég törődés aztán ha lesz több időd akkor foglalkozol majd vele többet is.
2016. júl. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem értek egyet, a kutyával foglalkozni kell, és rendszeresen sétáltatni kell (nem a kisboltig!) különben unatkozni fog és problémák lesznek vele.
2016. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

kedves utolsó! igen, ez egy ideális alapfelállás lenne, DE a való élet egy kicsit más. Nem tudsz olyan embert találni aki szíves örömest befogadna egy kutyát és utána pedig napi több órát trükközgetne és sétálna vele. Az ilyen embereknek vagy tényleg csak a kutyáért csinálják és tele vannak, amint pedig lehet kihoznak egy újat a menhelyről. Vannak olyanok is akiket egy kicsit önzőbb célok vezérelnek és tenyésztőtől vesznek csilivili kölyökkutyusokat.

A legtöbb menhelyről kihozott kutyával sem foglalkoznak, csak kerti díszként vannak tartva.


Hacsak az idő az akadály, szerintem még így is jobb lesz neki, h a gazdijával lehet. Mikor a vizsgák vannak az én kutyáim is nagyon megértően szoktak durmolni a lábamnál ;)

2016. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom az ország melyik szegletében vagy most, de nagyon sok helyre lehet vinni albérletbe panelba is kutyát. És ha tudsz vele naponta foglalkozni ki fogja bírni panelban is. Jobb neki veled mint mással.
2016. júl. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!