Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kutyám spermája véres, mi...

TheDanush kérdése:

Kutyám spermája véres, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nekem egy 4 éves Yorkshire Terrier kutyuskám van, eddig semmi betegséget nem tapasztaltunk nála. Sajnos olyan részen lakunk, ahol sok a kullancs, hiába teszünk ellene nem tudjuk az összes bestiától megvédeni. Nyáron is szedtünk belőle ki párat, most a napokban viszont megint volt benne, kiszedtük. Tegnap lettem figyelmes arra, hogy kutyámból a szexuális kapcsolata után véres "sperma"(?) távozik, minimálisan volt elszíneződve, szóval szerintem nem olyan nagymértékű volt a vér jelenléte. Ma ismételten ilyen volt a távozott anyag. Viszont a széklete és a pisije normális, megszokott színű. Eszegetni is eszik, illetve virgonckodik, szeret kint lenne a szabadba nagyon. Nem tudom a véres valami normális-e, valaki esetleg?

2016. márc. 31. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Az a baj, hogy szaporítasz (tudom, unalmas, de ez van).

Ha meg baja van a kutyának, általában az állatorvos az, aki segíteni tud.

2016. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem normális. Vigyétek el orvoshoz.

Milyen "szexuális kapcsolata" volt?

2016. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen sajnos sose nornális. :(
2016. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Plüssállattal volt
2016. márc. 31. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Ez van akkor ha nincs ivartalanítva. Gyakoriak az ilyen betegségek. Daganat is lehet.
2016. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!