Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Üdv. Láttam egy olyan házat...

Üdv. Láttam egy olyan házat ami rettenetesen pici és van bent legalább 30 kutya kb.150 m2 kertben. Tiszta fajtiszta kutyus mind de nem kenelekben hogy azt mondjam tenyésztő hanem csak annyi hogy nagyok kicsik külön. MIt tegyek?

Figyelt kérdés
A fickó beengedett azt mondta "állat tenyésztő" láttam van víz meg kaja nekik de akkoris,némelyik kutyának hullik a szőre.MEgsajnáltam őket.Érdemes kihívni az állatvédőket?Papírt ugyan nem mutattak a nagy tenyésztők.....De ha van akkor én szívom meg.

2016. aug. 30. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Ugyan hogy lenne már tenyésztő, szimpla szaporító egy tenyésztőnek egyénként sincs 30 kutyája, főleg nem így tartva.

Egyébként a kutyák minimális helyére is van szabályozás, kistestű kutyák esetén 10, közepes kutyáknál 15, nagytestűeknél 20 négyzetméter szabad mozgásteret, kell biztosítani nekik.

Ez egy szimpla szaporítótelep, az ilyenek hirdetnek 30-40 ezerért a jófogáson...

2016. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor megéri kihívni az állatvédőket?Az egyik kutya olyan vékony hogy minden darab csontját meg lehet számolni...
2016. aug. 30. 13:40
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Mindenképpen.
2016. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Ne ide irogass hanem hívd ki őket de azonnal!!!!
2016. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj hogy nem tudom a számukat....Vagy hogy lehet-e Anonime bejelentés vagy bármi....Vagy honnan tudom meg a számukat,ha ez segít írányitó szám 5122 de nem tudom hogy tunám meg a számot plusz hisznek e egy 15 éves gyereknek.
2016. aug. 30. 14:26
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Füzesabonyi Állatvédő ALapítvány

Írj nekik mihamarabb!!!!!

2016. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha bejelented őket, biztos utána néznek a dolognak, szóval mindenképpen telefonálj, ne tartson vissza, hogy fiatal vagy!
2016. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
nyilván nem tenyésztő volt. ne legyen lelkiismeret furdalásod,jelentsd nyugodtan
2016. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
A rendőrséget is hívhatod csak csinálj már valamit könyörgöm.
2016. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elsősorban szólj a szüleidnek, akkor már nem ,.csak,, egy gyerek vagy. Remélem elviszik tőle a kutyákat. Egyébként a korcsok is fajtiszták, hiszen kutyák, nincsenek mondjuk nyúllal keresztezve. Fajtatisztát akartál írni. Ha tudod milyen fajta, lehet találni fajtamantőket is. Sok sikert! Írd meg mi volt
2016. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!