Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha agyonverek egy állatkínzót...

Ha agyonverek egy állatkínzót mit kapok érte?

Figyelt kérdés
Ha pl látok valakit aki éppen kegyetlenkedik egy állattal és odamegyek és fejbe verem valamivel, vagy ha pl kocsiban vagyok és elütöm egy kicsit akkor azért jár valami. Elméleti a kérdés csak.
2016. szept. 30. 16:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9-es: épp azért írtam,hogy elméleti a kérdés. Nem láttam ilyesmit és nem is tervezek, csak hirtelen ezek jutottak eszembe mint büntetőmódszerek :D
2016. okt. 1. 09:41
 12/18 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit, mint egy normális emberért (sajnos), de az, hogy egy állat védelmében tetted, enyhítő körülmény lehet.
2016. okt. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Legfeljebb ti ütitek egymást, a jog szerint nem üti egymást semmi, és az számítana, hogy bántalmaztál egy embert, nem az, hogy megvédtél egy állatot, vagy pl. hogy "bosszúból", tehát előre megfontoltan követted el. Nem teheted meg.
2016. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sajnos annyit mint egy emberért, bár attól függ, gondolom ha épp halálra kínoz egy kutyát te meg lekeversz neki egy akkorát hogy megszédül és ezzel meg tudod menteni az állatot mert el tud szaladni akkor csak kapsz valami enyhítést, a gyereked és a magántulajdonod is van jogod megvédeni.
2016. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Ha nem büntetnének érte segítenék ^^
2016. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

És amúgy, kérdező meg akik válaszolgatnak, ti segítitek valamilyen formában az állatokat? Menhelyen, egyesületnél stb? Csak mert, az hogy itt mindenki gyűlölködik az nem segít semmin és senkin csak időpocsékolás.

8-as voltam.

2016. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 összesen 6 mentett állatunk van, a Tengerimalacvédőktől 3 malac, plusz két kígyókajának és egy laboratóriumi boncolásra szánt patkányom, az Együtt a Kisállatokért alapítványt pedig rendszeresen támogatjuk, anno menhelyre is jártam csak sajnos most kb 1.5 órányi utazásra lakunk a legközelebbitől szóval igen, van pofám azt mondani hogy szeretem az állatokat és próbálok segíteni nekik.
2016. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Eddig mindig csak utcáról származó kutyáim voltak, most az első, akit tenyésztőtől hoztam el (heteket dolgoztam neki a kutyáért), de alighanem elaltatás lett volna a sorsa (az okokat most hagyjuk).

Emellett pedig eszek húst, ami azzal jár, hogy valahol egy állat elpusztult ezért. Sőt birkáim és kecskéim vannak, amiknek a fiúcska szaporulata szintén fazékban végzi. Ilyenkor csak annyit tudok tenni, hogy minél fájdalommentesebb és gyorsabb legyen a haláluk, és semmi más állat ne is láthassa a művelet egyik részét sem. Nem is szeretem csinálni...

2016. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!