Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Minden állatmenhelyen elaltatj...

Minden állatmenhelyen elaltatják az állatokat?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan ahol nem? Mert én pl. nem akarok olyan menhelyet támogatni, amelyiken ilyet csinálnak.

2017. ápr. 5. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyek nem altatnak helyhiány miatt, ha teli vannak egyszerűen nem fogadnak be több állatot. A gyepmesteri telepeknek viszont kötelező befogadni minden állatot, ergo ha nincs több hely, altatnak. ( Nyilván az agresszívabb, vadabb kutyákkal kezdik). Viszont pl. Budapesten, az Illatos úti gyepmesteri telepen 2012 augusztusa óta nem altattak helyhiány miatt.
2017. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menhelyeken nem altatnak, csak gyepmesteri telepeken.
2017. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menhelyen nem altatnak. Ezért hívják menhelynek.


A gyepmesteri telepen viszont altatnak. A t9örvény szerint 2 hetet kapnak az oda bekerülő kutyák, de a gyakorlat mást mutat, hisz nem szívtelen,férgek dolgoznak ott (az esetek 90%-ában). A mi kisvárosi gyepinkről 2 kutyát hoztam. Az egyik3 hónapja,a másik 1 éve volt ott

2017. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A menhely egyáltalán de a gyepi se szeret, ők is emberek és igen ha nincs több hely és altatni kell (mivel államilag működtetett kötelesek befogadni MINDEN kutyát) akkor is azzal kezdik akit a legkisebb eséllyel lehet örökbe adni mert agresszív/beteg/nagyon öreg. Én sajnálom őket, utálatos munka lehet de valakinek el kell takarítani a sok felelőtlen barom állattartó után.
2017. ápr. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk sem altatnak a gyepin
2017. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!