Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Lány vagyok. Mi kel a ahhoz...

Állatbarát2001 kérdése:

Lány vagyok. Mi kel a ahhoz hogy állatmenhelyen dolgozhasak most lettem 7-dik osztályos. Mi kel hozzá hogy ott dolgozhasak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 02:18
 1/7 anonim válasza:
énis ott dolgozok. de még csak most megyek 12.be nekünk kell az érettségihez 50 óra "közmunka" szerintem az égvilágon semmi nemkell hozzá.
2014. júl. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szülői beleegyezés:)
2014. júl. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szülői beleegyezés, némi baleseti oktatás, aztán már csinálhatod is. begúglizod a kedvenc menhelyed, felhívod őket, hogy mit szeretnél, és pontosan megmondják mi a teendőd.
2014. júl. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az, hogy elmúlj 14 éves, és hogy keressenek embereket a menhelyen..... melyik menhelyen akarsz dolgozni?
2014. júl. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igazán nem akarlak megbántani, mert biztosan nagyon kedves, rendes lány vagy....és rendben lehet a lelked is, ha állatmenhelyen szeretnél dolgozni, de párhuzamosan egy helyesírási tanfolyamon is gondolkodnod kellene - a későbbiekre való tekintettel :)
2014. júl. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zohanna válasza:
Én úgy tudom, hogy 16 éves kortól lehet diákmunkát vállalni...
2014. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 m68 válasza:
Önkéntesént, p. kutyasétáltatásra általában mindig keresnek, ez akár családi programnak se rossz, ha egyedül nem engednek el. Onnantól meg a helyben dolgozóktól tudsz informálódni, szerintem az a legpontosabb forrás.
2014. júl. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!