Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Aki állatot kínoz az emberre...

Aki állatot kínoz az emberre is veszélyes lehet?

Figyelt kérdés
Félnem kell egy olyan embertől akiről tudom, hogy állatokkal kegyetlenkedik? Bosszút állhat rajtam, szólok az állatvédőknek? Egyszer megfenyegetett, hogy rámgyújtja a házat, mert kifejeztem a nemtetszésem az ellen amit tett. Komolyan kell venni, hogy az életemre törhet?

2017. máj. 24. 14:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Saját szemünkkel láttjuk ahogy a c. gyerekek kötéllel megütötték mikor nem állt arrébb a ló. És szürke púpokkal van tele a lába. A hajlatnál, meg csíkok is. Szerintem ez a kínzás fogalmát kimeríti. Ők is tudják, mert megfenyegettek hogy felégetnek minket mikor alszunk.
2017. máj. 24. 15:47
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

A legyek igazából bármelyik ló szemét lepik, a könnyeit isszák.. az egészségesnek is. Az más tészta, ha olyan legyek, akik sebre jönnek, és be is köpik netán.

Saras ló nem boldogtalan ló...

A pukli már kérdéses, honnan ered és miért nem kezdtek még vele semmit.

Az, hogy a kötéllel rávágott a gyerek hogy mozduljon arrébb...én a bunkó lóra a pálcával is rácsípek, ha nem akarja felfogni a dolgát.

Szerintem küldd el nekem azokat a videókat, mielőtt bármit is tennél..


PM küldök email címet.

2017. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kreestee válasza:
100%
Esetleg még azt lehetne megcsinálni, hogy képeket készíteni a lóról, és elküldeni egy közeli állatmentő/védő szervezetnek, és névtelenül feljelentést tenni állatkínzásért. Ők kimennek rendőrökkel és ha úgy ítélik meg, akkor elvehetik tőlük az állatot.
2017. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!