Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Parvó és Izospora. Lehet az...

Parvó és Izospora. Lehet az emberre veszélyes? Többi lent

Figyelt kérdés
Voltam egy ismerősnél a kutyusát megsimogattam és kiderült parvós illetve izospora beteg vagyis bélférges. Ez volt 3 napja körülbelül. Azt olvastam a férgesség elkapható széklet vizelet illetve harapár által. A kérdésem az lenne ha simogattam de kezet mostam semmivel nem érintkeztem elkaphattam valamit? Az orrom megnyalta egyszer de mást nem csinált. Szegényt elaltatták annyira rosszul volt már. Maximum annyi mikor haza indultam megsimogattam még és nem mostam ügye utána kezet. Lehet így bármi bajom?

2017. febr. 17. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A parvo nem ember betegség.
2017. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet bajod. Ez kimaradt
2017. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a parvó tudom hogy nem veszélyes stb.. de a másik az izospora? azt olvastam róla az a bélférgesség csak nem tudom el lehet e kapni így hogy csak megnyalta az orrom a kutya illetve indulás elött simogattam meg a ruhámon is lehetet a bakrtérium. a széklettel és vizelettel nem érintkeztem és nem harapott meg
2017. febr. 17. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még 10x megkérdezed akkor sem lesz tőle bajod.
2017. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz, az izospóra sem veszélyes emberre.


Tényleg felesleges ezerszer kiírni, ha nem hiszel nekünk, látogasd meg a háziorvosod, majd ő felvilágosít!

2017. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De tudod mit, itt egy állatorvos szokott válaszolni, írj neki.


[link]

2017. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!