Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hol tudnék jelentkezni állatvé...

Hol tudnék jelentkezni állatvédelmi munkakörre Romániában?

Figyelt kérdés
Sepsiszentgyörgyi lakós vagyok, a közeli kutyamenhelyen probálkoztam sikertelenül sajnos, 19 éves lány vagyok, és nem vesznek komolyan szerintem. Sajnos más alapítvámyokat nem tudok, eddigi munkatapasztalataimnak sincs köze ehez, sajnos kevés lehetőség van ahova egyetem vagy valami konkrétum nélkül felvesznek fiatalokat. Kocsmában illetbe gyárban kapnék munkát, de életcélom hogy olyan szakmában dolgozhassak amit szeretek és ne utálkozva menjek munkába. Tanácsot, ötletet kérnék, hogyan tudnék bekerülni, vagy érdeklődni állatvédelmi munkakőrben itt? Sajnos semmilyen lehetőséget nem tudok, és van egy kutyám akit nem szivesen hagynék itthon hogy külföldre mehessek munkát vállalni. Őt meg szállókba nem vihetem magammal :(

2017. máj. 26. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valódi munkahelyre gondolsz, amiért fizetés jár, akkor el kell keserítselek. Az ilyen munka nagyon ritka, és az is keveset fizet. Magyarországon szokott lenni néha menhelyekre felvétel, de természetesen ezek minimálbéres vagy ahhoz közeli fizetést adnak. A legtöbben, akik állatvédelemmel foglalkoznak, azt önkéntesként, fizetés nélkül teszik a szabadidejükben.
2017. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem max önkéntesnek tudsz jelentkezni. Az én városomban levő menhelyen mondjuk van egy fiatal lány, ő önkéntesnek kezdte és felvették alkalmazottnak, de mellette van másik 20 önkéntes, akit nem vesznek fel. Nem tudom mi alapjan vesznek fel, de ha értenél a kutyákhoz, több esélyed lenne, mert mindenhol rengeteg a problémás kutya, amihez a dolgozók is nehezen jutnak be... ilyet szoktak keresni, bár szerintem nem lányt hanem férfit.. :(
2017. jún. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!