Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hol érdemes önkénteskedni?...

Hol érdemes önkénteskedni? (Állatok)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gimnazista, 17 éves, Budapesti lány vagyok és szeretnék valahol állatokkal foglalkozva önkénteskedni. Nem a kötelező 50 önkéntes óra miatt megyek, hanem mert imádom az állatokat. Tetovált állatmentők? Rex? Ti mit ajánlotok és mi a véleményetek?

2017. máj. 27. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A legkézenfekvőbb a menhely.
2017. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Melyik? :)
2017. máj. 27. 17:20
 3/7 anonim válasza:
Árvácska, en ezt ismerem, egyik ismerosomnek a haverjanak a faterjáé vagy ott dolgozik, nem tudom pontosan, csak azt hogy jó.
2017. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A rexnél elvileg annyi az önkéntes, hogy konkrétan alig tudsz az állatokkal foglalkozni, takaríttatnak veled, noé ugyan ez.

Persze lehet csak az ötven órásokkal ilyenek, az önszorgalomból oda járókkal nem.

Mennyire vagy hajlandó messze utazni? Pest melyik részén élsz?

2017. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a 13. kerületben lakom, így a rex is egy óra tömegközelekedéssel, szóval ha lehet annál messzebbre nem sokkal mennék. A rexben amúgy régebben voltam, de ott meg olyan stílusban küldözgetnek az embernek levelet...
2017. máj. 28. 12:29
 6/7 A kérdező kommentje:
3. válaszadó, utána nézek, nagyon köszi ^^
2017. máj. 28. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj úgy, hogy egész napra mész, és akkor az utazást nem mindennap kell megtenned. Menj mashova is, ne csak a környékre, ha tömve vannak. Sőt talán a gyepin van a legnagyobb szükség a rendes emberekre..
2017. jún. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!