Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Székesfehérváron olyan állator...

Székesfehérváron olyan állatorvos, aki nem horror áron dolgozik?

Figyelt kérdés
Hátvégén kapunk egy kiskutyát, az első védőoltásait szeretnénk beadatni. a neten 2-3 orvost néztem, hát... nem olcsók. tudom, hogy meg kell fizetni, csak na...
2017. jún. 13. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
2 lehetőséged van, vagy kifizeted és beoltják, vagy ne oltasd be. ennyire egyszerű..
2017. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az oltási árakban nincs lényeges különbség. Ha még megnézel másik 2-3-at az sem lesz olcsóbb. A kérdés itt inkább az, hogy olyan megbízható állatorvost keress, akihez a későbbiekben is fordulhatsz.
2017. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdés, mi számít neked horror árnak?

Én az ország másik végében élek egy kisvárosban, itt a legjobb dokinál (jól felszerelt rendelő) a parvo elleni oltás 3.200, a kombinált 3.600, a veszettség elleni 4.000 ft. A féreghajtó 400 ft/db (10 kg-s kutyára).

Olyan tabletta, ami minden élősködőre jó (bolha, kullancs, szúnyog, légy, szívféreg, bélféreg), 4.000 ft/db.

2017. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3.

Itt ahogy én értelmeztem, csak vizsgálat után adják be az oltást. Az oltás maga tényleg annyi, mint írtad, ehhez hozzá jön a +6-7.000 Ft vizsgálati díj.

2017. jún. 13. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: ennek szerintem kérdezz utána... Nálunk is van alapvizsgálat, de ezekhez az oltásokhoz erre külön díjat nem számolnak fel.
2017. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!