Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Találtam egy fiokat, szépen...

Találtam egy fiokat, szépen lehet etetni. Túléli?

Figyelt kérdés

A macskánk hozta ajándékba reggel, szerintem Rigó fioka. Már nem olyan pici, első 2 órában kicsit sokkos volt, de azóta szépen nyitja a csőrét, eszik, iszik, kakil, alszik.

Kicsit megtepte a szarnyat a macska, igazából nem tudom megállapítani, h mennyire sérült. Szerintetek túléli? Hogyan allapitsam meg a korát? Mi a további teendő?


2017. jún. 14. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hortobágyi madárkórházba ha beviszed akkor elmondanak mindent róla, milyen nemű, milyen fióka egyáltalán, milyen idős stb.
2017. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat igen, de egy cseppet odébb lakunk...
2017. jún. 14. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Mályi madármentő állomás biztosan beveszi, hozzáértő emberek felnevelik. Szerintem érdemes lenne felvenned a kapcsolatot az MME-vel, biztos segítenek, plusz adnak tippet a közeledben lévő madármentő állomás eléréséhez.
2017. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!